fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Платформа підготовки до ЗНО стала всеукраїнською

Platforma pidgotovky do ZNO stala vseukraїnśkoju
Досі розробка працювала лише на Одещині. Долучитися до навчання на цій платформі можуть як діти з сільської місцевості, так і школярі з тимчасово окупованих територій. Про це на презентації онлайн-платформи для безкоштовної підготовки до ЗНО сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич  
Dosi rozrobka pracjuvala lyše na Odeščyni. Dolučytysja do navčannja na cij platformi možuť jak dity z siľśkoї miscevosti, tak i školjari z tymčasovo okupovanyh terytorij. Pro ce na prezentaciї onlajn-platformy dlja bezkoštovnoї pidgotovky do ZNO skazala ministr osvity i nauky Lilija Grynevyč  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа була протестована у квітні-червні в Одеській області. За цей час нею скористувалися 10 тис випускників шкіл в Одеській області. За твердженням голови Одеської ОДА, ці учні змогли на 20-25 балів підвищити свої результати при складанні ЗНО. Які можливості платформи. Зараз на платформі Be smart доступні тренувальні заняття з математики, української мови та літератури, історії України, біології, фізики, хімії, географії та англійської мови. Кожен курс містить до 100 уроків, також на порталі 200 тестів, тренажери. Доступ до матеріалів на порталі безкоштовний та вільний у будь-який час. Передбачено можливість як повернутися до вже пройденого матеріалу, так і продовжити з того місця, де зупинили навчання. Проект освітня онлайн-платформа Be smart був створений за ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. У 2017 році проект отримав гриф МОН. Розробник і адміністратор проекту – компанія Eduget. Нагадаємо, що освітня платформа Prometheus представила додатки для смартфонів. Користувачі, серед іншого, можуть завантажити відеолекції курсу, коли є доступ до швидкісного інтернету, а потім дивитися їх без інтернету на смартфоні в метро, мандрівці чи на дачі тощо.
Реклама 👇 Замовити

Платформа була протестована у квітні-червні в Одеській області. За цей час нею скористувалися 10 тис випускників шкіл в Одеській області. За твердженням голови Одеської ОДА, ці учні змогли на 20-25 балів підвищити свої результати при складанні ЗНО.

Які можливості платформи

Зараз на платформі Be smart доступні тренувальні заняття з математики, української мови та літератури, історії України, біології, фізики, хімії, географії та англійської мови. Кожен курс містить до 100 уроків, також на порталі 200 тестів, тренажери. Доступ до матеріалів на порталі безкоштовний та вільний у будь-який час. Передбачено можливість як повернутися до вже пройденого матеріалу, так і продовжити з того місця, де зупинили навчання. Проект освітня онлайн-платформа Be smart був створений за ініціативи голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. У 2017 році проект отримав гриф МОН. Розробник і адміністратор проекту – компанія Eduget.

Нагадаємо, що освітня платформа Prometheus представилаПлатформа підготовки до ЗНО стала всеукраїнською 1Освітня платформа Prometheus представила додатки для смартфонів додатки для смартфонів. Користувачі, серед іншого, можуть завантажити відеолекції курсу, коли є доступ до швидкісного інтернету, а потім дивитися їх без інтернету на смартфоні в метро, мандрівці чи на дачі тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: