fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бот допоможе українським держслужбовцям із деклараціями

Bot dopomože ukraїnśkym deržslužbovcjam iz deklaracijamy
Вчора розпочав роботу новий інтерактивний інструмент чат-бот «Держслужбовець Тарас», покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок у процесі звітування для суб’єктів декларування
Včora rozpočav robotu novyj interaktyvnyj instrument čat-bot «Deržslužboveć Taras», poklykanyj sprostyty proces zapovnennja elektronnyh deklaracij ta zmenšyty kiľkisť pomylok u procesi zvituvannja dlja sub’jektiv deklaruvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як заявила під час запуску очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, новітній чат-бот є сучасним та інноваційним методом у боротьбі з корупцією на місцях. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави. Як працює розробка. Чат-бот Держслужбовець Тарас надасть покрокову інструкцію із заповнення електронної декларації. Новий бот також надсилатиме нагадування про терміни подачі декларацій, шляхи отримання й уточнення інформації, необхідної для заповнення документів. Поки що цей новий інструмент реалізовано для таких платформ, як Facebook Messenger та Telegram. Запуск розробки для роботи з деклараціями чиновників незабаром очікується і для популярного месенджера Viber, яким активно користуються українці. Нагадаємо, що туристам в Україні допомагатиме бот для месенджерів Facebook та Telegram. Програма добре розбирається в нюансах авіаційного сполучення і надає допомогу у випадках, пов’язаних із затримками чи відмінами авірейсів. Також ним можна скористатися при відмові в посадці до певного літака. Розробники нового бота планують доповнити сценарій діями у разі настання страхового випадку, а також під час різних проблем з наземним обслуговуванням. Новий сервіс надається туристам на безкоштовній основі, про плани подальшої монетизації розробники поки не повідомляють.
Реклама 👇 Замовити

Як заявила під час запуску очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, новітній чат-бот є сучасним та інноваційним методом у боротьбі з корупцією на місцях. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави.

Як працює розробка

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» надасть покрокову інструкцію із заповнення електронної декларації. Новий бот також надсилатиме нагадування про терміни подачі декларацій, шляхи отримання й уточнення інформації, необхідної для заповнення документів. Поки що цей новий інструмент реалізовано для таких платформ, як Facebook Messenger та Telegram. Запуск розробки для роботи з деклараціями чиновників незабаром очікується і для популярного месенджера Viber, яким активно користуються українці.

Нагадаємо, що туристам в Україні допомагатимеБот допоможе українським держслужбовцям із деклараціями 1Туристам в Україні допомагатиме бот для Facebook та Telegram бот для месенджерів Facebook та Telegram. Програма добре розбирається в нюансах авіаційного сполучення і надає допомогу у випадках, пов’язаних із затримками чи відмінами авірейсів. Також ним можна скористатися при відмові в посадці до певного літака. Розробники нового бота планують доповнити сценарій діями у разі настання страхового випадку, а також під час різних проблем з наземним обслуговуванням. Новий сервіс надається туристам на безкоштовній основі, про плани подальшої монетизації розробники поки не повідомляють.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: