fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Kyiv Smart City відібрав українські стартапи для інкубаційної програми

Kyiv Smart City vidibrav ukraїnśki startapy dlja inkubacijnoї programy
У Kyiv Smart City відібрали найкращі 7 міських проектів. Саме вони потрапили до безкоштовної двомісячної акселераційної менторської програми. За її результатами буде визначено 3 переможця  
U Kyiv Smart City vidibraly najkrašči 7 miśkyh proektiv. Same vony potrapyly do bezkoštovnoї dvomisjačnoї akseleracijnoї mentorśkoї programy. Za її rezuľtatamy bude vyznačeno 3 peremožcja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відібрані проекти отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації. В Kyiv Smart City Hub відбуватимуться попередньо анонсовані лекції на різні теми. Хто переможці. Автори проектів протягом 2 місяців відвідуватимуть лекції, аби покращити свої знання та навички. Згодом 3 найкращих проекти визначить журі. Переможцями стали такі розробки: Smart City Wallet – мобільний додаток, який дає можливість швидко здійснювати оплати в рамках міської цифрової інфраструктури. Green Road – мобільний додаток, який дає можливість визначати оптимальну швидкість пересування автомобілем для потрапляння в зелену хвилю на дорозі. Evolution – MLMS (Motivational Learning Management System), метою якої є ефективне сприяння особистісного зростання всіх учасників навчального процесу. OnCharge – хмарний сервіс з управління зарядними станціями для електротранспорту. Єдина диспетчерська Overvis – об’єднання об’єктів комунального господарства в єдину службу контролю. EcoBrd – мобільний додаток, який показує киянам та гостям міста місцезнаходження туалетів, баків для вторинної сировини, місця прийому вторсировини. Геній парковки – мобільний додаток, який інформуватиме муніципалітет про факт порушення правил паркування, допоможе поборотися з автохамами. Нагадаємо, що українських учнів та студентів запрошують на Kuznets Startup Batlle, який відбувається у Харкові на базі одного із вишів. Проект потрібен для того, щоби розвинути креативне мислення учнів та студентів для створення інноваційних продуктів. Окрім формування ідеї, учасники навчаться комерціалізувати свої розробки та створювати їх прототипи.
Реклама 👇 Замовити

Відібрані проекти отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації. В Kyiv Smart City Hub відбуватимуться попередньо анонсовані лекції на різні теми.

Хто переможці

Автори проектів протягом 2 місяців відвідуватимуть лекції, аби покращити свої знання та навички. Згодом 3 найкращих проекти визначить журі. Переможцями стали такі розробки:

  • Smart City Wallet – мобільний додаток, який дає можливість швидко здійснювати оплати в рамках міської цифрової інфраструктури.
  • Green Road – мобільний додаток, який дає можливість визначати оптимальну швидкість пересування автомобілем для потрапляння в «зелену хвилю» на дорозі.
  • Evolution – MLMS (Motivational Learning Management System), метою якої є ефективне сприяння особистісного зростання всіх учасників навчального процесу.
  • OnCharge – хмарний сервіс з управління зарядними станціями для електротранспорту.
  • Єдина диспетчерська Overvis – об’єднання об’єктів комунального господарства в єдину службу контролю.
  • EcoBrd – мобільний додаток, який показує киянам та гостям міста місцезнаходження туалетів, баків для вторинної сировини, місця прийому вторсировини.
  • Геній парковки – мобільний додаток, який інформуватиме муніципалітет про факт порушення правил паркування, допоможе поборотися з автохамами.

Нагадаємо, що українських учнів та студентів запрошуютьKyiv Smart City відібрав українські стартапи для інкубаційної програми 1Учнів та студентів запрошують на Kuznets Startup Batlle на Kuznets Startup Batlle, який відбувається у Харкові на базі одного із вишів. Проект потрібен для того, щоби розвинути креативне мислення учнів та студентів для створення інноваційних продуктів. Окрім формування ідеї, учасники навчаться комерціалізувати свої розробки та створювати їх прототипи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: