fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Науковці розробили новий метод квантового зв’язку

Naukovci rozrobyly novyj metod kvantovogo zv’jazku
Фізики розробили новий метод передачі великих обсягів квантових даних на великі відстані, для якого потрібно набагато менше ресурсів, ніж раніше. Результати дослідження можуть привести до розвитку в майбутньому квантових мереж, таких як глобальний квантовий інтернет
Fizyky rozrobyly novyj metod peredači velykyh obsjagiv kvantovyh danyh na velyki vidstani, dlja jakogo potribno nabagato menše resursiv, niž raniše. Rezuľtaty doslidžennja možuť pryvesty do rozvytku v majbutńomu kvantovyh merež, takyh jak globaľnyj kvantovyj internet
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідник Майкл Цвергер і його колеги з Інсбруцького університету (Австрія) опублікували статтю про новий метод квантового звязку на великих відстанях в недавньому випуску Physical Review Letters. У чому суть нового методу. Новий метод базується на використанні альтернативного типу квантового ретранслятора. Це пристрій, який генерує квантову заплутаність у віддалених точках в квантовій мережі для боротьби з втратою сигналу. Він може бути у якості підсилювача сигналу в класичних мережах звязку. Найбільшою перевагою нового ретранслятора є те, що він дозволяє значно збільшити передачу квантових даних на великі відстані в порівнянні з тим, як було раніше. Дослідники вважають, що відкриття буде важливим компонентом майбутнього квантового інтернету, в якому будуть передаватися великі обсяги квантових даних. Нагадаємо, що 4 наукові проекти українців співфінансують Сполучені Штати Америки. Кошти на реалізацію ідей проекти отримають у 2018-2019 роках.
Реклама 👇 Замовити

Дослідник Майкл Цвергер і його колеги з Інсбруцького університету (Австрія) опублікували статтю про новий метод квантового зв’язку на великих відстанях в недавньому випуску Physical Review Letters.

У чому суть нового методу

Новий метод базується на використанні альтернативного типу квантового ретранслятора. Це пристрій, який генерує квантову заплутаність у віддалених точках в квантовій мережі для боротьби з втратою сигналу. Він може бути у якості підсилювача сигналу в класичних мережах зв’язку. Найбільшою перевагою нового ретранслятора є те, що він дозволяє значно збільшити передачу квантових даних на великі відстані в порівнянні з тим, як було раніше. Дослідники вважають, що відкриття буде важливим компонентом майбутнього квантового інтернету, в якому будуть передаватися великі обсяги квантових даних.

Нагадаємо, що 4 наукові проекти українців співфінансуютьНауковці розробили новий метод квантового зв’язку 14 наукові українські проекти співфінансують США Сполучені Штати Америки. Кошти на реалізацію ідей проекти отримають у 2018-2019 роках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: