fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

УКУ запрошує на курс комунікацій для соцпідприємців

UKU zaprošuje na kurs komunikacij dlja socpidpryjemciv
Ор­ганізація Practicum та Ук­раїнсь­кий ка­толиць­кий універ­си­тет (УКУ) за­пус­ка­ють курс з ко­мунікацій в не­комерцій­но­му сек­торі. Ко­рисні ініціати­ви змо­жуть нав­чи­тись роз­повіда­ти про се­бе та за­луча­ти но­вих лю­дей, а де­яким із них до то­го ж до­помо­жуть в рам­ках прог­ра­ми  
Or­ganizacija Practicum ta Uk­raїnś­kyj ka­tolyć­kyj univer­sy­tet (UKU) za­pus­ka­juť kurs z ko­munikacij v ne­komercij­no­mu sek­tori. Ko­rysni iniciaty­vy zmo­žuť nav­čy­tyś roz­povida­ty pro se­be ta za­luča­ty no­vyh lju­dej, a de­jakym iz nyh do to­go ž do­pomo­žuť v ram­kah prog­ra­my  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві бу­дуть нав­ча­ти то­му, як про­сува­ти соціаль­но важ­ливі зміни за допомогою курсу із комунікацій. За сло­вами ав­торів, на нь­ому мож­на бу­де дізна­тись про ос­но­ви ко­мунікацій, ро­боту з клієнта­ми та підряд­ни­ками, про ню­ан­си досліджень, стра­тегії, копірай­тинг, діджи­тал тощо. Як часто відбуватимуться заняття  . За­нят­тя бу­дуть про­ходи­ти на базі Київсь­ко­го цен­тру УКУ – всь­ого 6 за­нять по 4 го­д про­тягом 3 місяців, плюс он­лайн-кон­суль­тації та зустрічі з мен­то­рами. Під час нав­чання учас­ни­ки бу­дуть співпра­цюва­ти з ре­аль­ни­ми соціаль­ни­ми про­ек­та­ми. За­яв­ки на участь прий­ма­ють­ся до 1 квітня, а най­ближ­чий курс прой­де з 14 квітня до 23 чер­вня. Вартість всь­ого курсу  нав­чання – 11 тис грн. Нагадаємо, що Kyiv Smart City відібрав проекти для інкубаційної програми. Вони отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації.
Реклама 👇 Замовити

У Києві бу­дуть нав­ча­ти то­му, як про­сува­ти соціаль­но важ­ливі зміни за допомогою курсу із комунікацій. За сло­вами ав­торів, на нь­ому мож­на бу­де дізна­тись про ос­но­ви ко­мунікацій, ро­боту з клієнта­ми та підряд­ни­ками, про ню­ан­си досліджень, стра­тегії, копірай­тинг, діджи­тал тощо.

Як часто відбуватимуться заняття  

За­нят­тя бу­дуть про­ходи­ти на базі Київсь­ко­го цен­тру УКУ – всь­ого 6 за­нять по 4 го­д про­тягом 3 місяців, плюс он­лайн-кон­суль­тації та зустрічі з мен­то­рами. Під час нав­чання учас­ни­ки бу­дуть співпра­цюва­ти з ре­аль­ни­ми соціаль­ни­ми про­ек­та­ми. За­яв­ки на участь прий­ма­ють­ся до 1 квітня, а най­ближ­чий курс прой­де з 14 квітня до 23 чер­вня. Вартість всь­ого курсу  нав­чання – 11 тис грн.

Нагадаємо, що Kyiv Smart City відібравУКУ запрошує на курс комунікацій для соцпідприємців 1Kyiv Smart City відібрав українські стартапи для інкубаційної програми проекти для інкубаційної програми. Вони отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації.

Джерело: Платформа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: