fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

УКУ запрошує на курс комунікацій для соцпідприємців

UKU zaprošuje na kurs komunikacij dlja socpidpryjemciv

Ор­ганізація Practicum та Ук­раїнсь­кий ка­толиць­кий універ­си­тет (УКУ) за­пус­ка­ють курс з ко­мунікацій в не­комерцій­но­му сек­торі. Ко­рисні ініціати­ви змо­жуть нав­чи­тись роз­повіда­ти про се­бе та за­луча­ти но­вих лю­дей, а де­яким із них до то­го ж до­помо­жуть в рам­ках прог­ра­ми  
Or­ganizacija Practicum ta Uk­raїnś­kyj ka­tolyć­kyj univer­sy­tet (UKU) za­pus­ka­juť kurs z ko­munikacij v ne­komercij­no­mu sek­tori. Ko­rysni iniciaty­vy zmo­žuť nav­čy­tyś roz­povida­ty pro se­be ta za­luča­ty no­vyh lju­dej, a de­jakym iz nyh do to­go ž do­pomo­žuť v ram­kah prog­ra­my  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві бу­дуть нав­ча­ти то­му, як про­сува­ти соціаль­но важ­ливі зміни за допомогою курсу із комунікацій. За сло­вами ав­торів, на нь­ому мож­на бу­де дізна­тись про ос­но­ви ко­мунікацій, ро­боту з клієнта­ми та підряд­ни­ками, про ню­ан­си досліджень, стра­тегії, копірай­тинг, діджи­тал тощо. Як часто відбуватимуться заняття  . За­нят­тя бу­дуть про­ходи­ти на базі Київсь­ко­го цен­тру УКУ – всь­ого 6 за­нять по 4 го­д про­тягом 3 місяців, плюс он­лайн-кон­суль­тації та зустрічі з мен­то­рами. Під час нав­чання учас­ни­ки бу­дуть співпра­цюва­ти з ре­аль­ни­ми соціаль­ни­ми про­ек­та­ми. За­яв­ки на участь прий­ма­ють­ся до 1 квітня, а най­ближ­чий курс прой­де з 14 квітня до 23 чер­вня. Вартість всь­ого курсу  нав­чання – 11 тис грн. Нагадаємо, що Kyiv Smart City відібрав проекти для інкубаційної програми. Вони отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації.
Реклама 👇 Замовити

У Києві бу­дуть нав­ча­ти то­му, як про­сува­ти соціаль­но важ­ливі зміни за допомогою курсу із комунікацій. За сло­вами ав­торів, на нь­ому мож­на бу­де дізна­тись про ос­но­ви ко­мунікацій, ро­боту з клієнта­ми та підряд­ни­ками, про ню­ан­си досліджень, стра­тегії, копірай­тинг, діджи­тал тощо.

Як часто відбуватимуться заняття  

За­нят­тя бу­дуть про­ходи­ти на базі Київсь­ко­го цен­тру УКУ – всь­ого 6 за­нять по 4 го­д про­тягом 3 місяців, плюс он­лайн-кон­суль­тації та зустрічі з мен­то­рами. Під час нав­чання учас­ни­ки бу­дуть співпра­цюва­ти з ре­аль­ни­ми соціаль­ни­ми про­ек­та­ми. За­яв­ки на участь прий­ма­ють­ся до 1 квітня, а най­ближ­чий курс прой­де з 14 квітня до 23 чер­вня. Вартість всь­ого курсу  нав­чання – 11 тис грн.

Нагадаємо, що Kyiv Smart City відібрав проекти для інкубаційної програми. Вони отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації.

Джерело: Платформа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: