fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Deloitte Ukraine запустила бота-рекрутера

Deloitte Ukraine zapustyla bota-rekrutera
Звати бота D.TalCa (Deloitte Talent Candidate), або «Деталька». Він проводить інтерв’ю, рекомендує пошукачам вакансії в «Делойт Україна» — а також знайомить з компанією, її історією та подіями
Zvaty bota D.TalCa (Deloitte Talent Candidate), abo «Detaľka». Vin provodyť interv’ju, rekomenduje pošukačam vakansiї v «Delojt Ukraїna» — a takož znajomyť z kompanijeju, її istorijeju ta podijamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда Deloitte Ukraine розробила чат-бота. Він здатен підібрати та запропонувати вакансію, що найбільш підходить кандидату. На часі дізнатися більше про це. Що варто знати про нового бота. Деталька знає історію Делойт, цікаві факти з життя працівників та представників аудиторської компанії. Автоматизована програма також з радістю розповість, як пройти до бібліотеки о 2 годині ночі, стверджує компанія-розробник. Сервісний бот збирає дані про кандидатів у зручному для обробки форматі. Ми вважаємо, що саме ця функція може повністю замінити підготовку резюме кандидатами. Вона також замінить аналіз вручну, який проводить наша команда з рекрутингу, — зазначає Анастасія Овчаренко, старший спеціаліст з розвитку бренду роботодавця та рекрутингу Deloitte Ukraine. Компанія оцінює розробку як персепктивний допоміжний інструмент у процесах рекрутингу та роботи з кадрами. Раніше ми повідомляли, що новий бот для Telegram навчився шукати квитки на автобусні рейси в Україні. Це зробить навігацію українськими містами зручнішою. У системі бота понад 2 тис автобусних перевізників, які здійснюють більше 3 тис рейсів по всій Європі. Включено до системи пошуку також більшість напрямків по Україні. Ціна на рейси, як правило, не відрізняється від тієї, яку встановлюють перевізники на своїх маршрутах між різними населеними пунктами. Із великою вірогідністю бот Bussy пропонуватиме нижчі ціни, аніж ви знайдете деінде. Скористатися розробкою можна вже зараз.
Реклама 👇 Замовити

Команда Deloitte Ukraine розробила чат-бота. Він здатен підібрати та запропонувати вакансію, що найбільш підходить кандидату. На часі дізнатися більше про це.

Що варто знати про нового бота

«Деталька» знає історію «Делойт», цікаві факти з життя працівників та представників аудиторської компанії. Автоматизована програма також з радістю розповість, «як пройти до бібліотеки о 2 годині ночі», стверджує компанія-розробник. Сервісний бот збирає дані про кандидатів у зручному для обробки форматі. «Ми вважаємо, що саме ця функція може повністю замінити підготовку резюме кандидатами. Вона також замінить аналіз вручну, який проводить наша команда з рекрутингу», — зазначає Анастасія Овчаренко, старший спеціаліст з розвитку бренду роботодавця та рекрутингу Deloitte Ukraine. Компанія оцінює розробку як персепктивний допоміжний інструмент у процесах рекрутингу та роботи з кадрами.

Раніше ми повідомляли, що новий бот для Telegram навчивсяDeloitte Ukraine запустила бота-рекрутера 1Український розробник створив Telegram-бота для пошуку автобусних квитків шукати квитки на автобусні рейси в Україні. Це зробить навігацію українськими містами зручнішою. У системі бота понад 2 тис автобусних перевізників, які здійснюють більше 3 тис рейсів по всій Європі. Включено до системи пошуку також більшість напрямків по Україні. Ціна на рейси, як правило, не відрізняється від тієї, яку встановлюють перевізники на своїх маршрутах між різними населеними пунктами. Із великою вірогідністю бот Bussy пропонуватиме нижчі ціни, аніж ви знайдете деінде. Скористатися розробкою можна вже зараз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: