fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Удосконалено роботу «єдиного вікна» на митниці

Udoskonaleno robotu «jedynogo vikna» na mytnyci
Кабмін прийняв рішення удосконалити механізм «єдиного вікна» на українських митницях напередодні введення обов'язкового використання системи з 1 лютого 2018 року
Kabmin pryjnjav rišennja udoskonalyty mehanizm «jedynogo vikna» na ukraїnśkyh mytnycjah naperedodni vvedennja obov'jazkovogo vykorystannja systemy z 1 ljutogo 2018 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рішенням Кабміну вводиться диференційований підхід до обовязкового застосування єдиного вікна з урахуванням особливостей транспортних операцій. Як це працюватиме. Постановою уряду продовжена на 1 рік можливість добровільного застосування системи єдиного вікна у випадках переміщення товарів транзитом, вивезення за межі України товарів морським, залізничним і авіаційним транспортом, а також ввезення товарів в поштових та міжнародних експрес-відправленнях. На 90 днів вводиться перехідний період у вигляді добровільного застосування системи в кожному новому місці митного оформлення, в яких почнеться застосування цієї системи. Серед нововведень – впровадження ризик-орієнтованого підходу до обрання обєктів фітосанітарного контролю деревяного пакувального матеріалу і палет. Яка із цього користь. Удосконалення системи прискорить процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний та інші види контролю. Крім того, відбудеться спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності. Всі корупційні ризики, обіцяють у Мінфіні, через автоматизацію процесів зведуться до мінімуму. Нагадаємо, що Мінфін вніс зміни до обліку платників податків та зборів.
Реклама 👇 Замовити

Рішенням Кабміну вводиться диференційований підхід до обов’язкового застосування «єдиного вікна» з урахуванням особливостей транспортних операцій.

Як це працюватиме

Постановою уряду продовжена на 1 рік можливість добровільного застосування системи «єдиного вікна» у випадках переміщення товарів транзитом, вивезення за межі України товарів морським, залізничним і авіаційним транспортом, а також ввезення товарів в поштових та міжнародних експрес-відправленнях. На 90 днів вводиться перехідний період у вигляді добровільного застосування системи в кожному новому місці митного оформлення, в яких почнеться застосування цієї системи. Серед нововведень – впровадження ризик-орієнтованого підходу до обрання об’єктів фітосанітарного контролю дерев’яного пакувального матеріалу і палет.

Яка із цього користь

Удосконалення системи прискорить процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний та інші види контролю. Крім того, відбудеться спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності. Всі корупційні ризики, обіцяють у Мінфіні, через автоматизацію процесів зведуться до мінімуму.

Нагадаємо, що Мінфін вніс зміниУдосконалено роботу «єдиного вікна» на митниці 1Мінфін вніс зміни до обліку платників податків та зборів до обліку платників податків та зборів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: