fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розгорнуто центр реагування на кіберзагрози

V Ukraїni rozgornuto centr reaguvannja na kiberzagrozy
Оперативний центр раннього виявлення та реагування на кібербезпеки розпочав роботу при Державній службі спеціального зв'язку і захисту інформації. Про це заявив секретар Раді національної безпеки і оборони Олександр Турчинов на відкритті Центру реагування на кіберзагрози, передає «Укрінформ»    
Operatyvnyj centr ranńogo vyjavlennja ta reaguvannja na kiberbezpeky rozpočav robotu pry Deržavnij službi speciaľnogo zv'jazku i zahystu informaciї. Pro ce zajavyv sekretar Radi nacionaľnoї bezpeky i oborony Oleksandr Turčynov na vidkrytti Centru reaguvannja na kiberzagrozy, peredaje «Ukrinform»    
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Співпрацюватиме центр з аналогічними центрами країн НАТО. Завдяки цьому значно покращиться реагування на кіберінциденти за рахунок обміну інформацією і підтягування обчислювальних потужностей. Як працюватиме центр. Новостворена структура стане ядром кіберзахисту нашої країни. Вона не просто спостерігатиме за розвитком кіберінцидентів та розвитком кібератак, а на ранніх стадіях їх виявлятиме і забезпечуватиме їх швидку локалізацію. Залежно від масштабів кібератаки підрозділ зможе додатково підтягувати необхідні ресурси або Держспецзвязку, або кіберпідрозділів Служби безпеки України чи Національної поліції. Також  його фахівці зможуть проводити в мережах розвідку і виявляти небезпечні програми, шкідливі віруси ще до того, як вони почнуть активно діяти. На його базі є навчальні підрозділи, які забезпечать підготовку кадрів як для СБУ, так і для Нацполіції. Нагадаємо, що минулого тижня у Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки. Він створений на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики.  
Реклама 👇 Замовити

Співпрацюватиме центр з аналогічними центрами країн НАТО. Завдяки цьому значно покращиться реагування на кіберінциденти за рахунок обміну інформацією і «підтягування» обчислювальних потужностей.

Як працюватиме центр

Новостворена структура стане ядром кіберзахисту нашої країни. Вона не просто спостерігатиме за розвитком кіберінцидентів та розвитком кібератак, а на ранніх стадіях їх виявлятиме і забезпечуватиме їх швидку локалізацію. Залежно від масштабів кібератаки підрозділ зможе додатково «підтягувати» необхідні ресурси або Держспецзв’язку, або кіберпідрозділів Служби безпеки України чи Національної поліції. Також  його фахівці зможуть проводити в мережах розвідку і виявляти небезпечні програми, шкідливі віруси ще до того, як вони почнуть активно діяти. На його базі є навчальні підрозділи, які забезпечать підготовку кадрів як для СБУ, так і для Нацполіції.

Нагадаємо, що минулого тижня у Києві відкрилиВ Україні розгорнуто центр реагування на кіберзагрози 1У Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки перший ситуаційний центр кібербезпеки. Він створений на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики.

 

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: