fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явилося нове некомерційне просвітницьке медіа

V Ukraїni z’javylosja nove nekomercijne prosvitnyćke media

Назва проекту обігрує українське слово «сенс» та англійське слово «чуття». Видання є проектом неприбуткової громадської організації «Сенс Ком’юніті» і поки містить не надто багато матеріалів на сайті — але творці обіцяють тексти та відеолекції
Nazva proektu obigruje ukraїnśke slovo «sens» ta anglijśke slovo «čuttja». Vydannja je proektom neprybutkovoї gromadśkoї organizaciї «Sens Kom’juniti» i poky mistyť ne nadto bagato materialiv na sajti — ale tvorci obicjajuť teksty ta videolekciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Sense – це некомерційне освітнє медіа. Автори зазначають на сайті видання, що своєю метою вважають популяризацію гуманітарних знань. Вони також декларують створення спільноти фахівців та справжніх знавців своєї справи – тих, хто продовжує історію гуманітаристики сьогодні. Якими будуть головні особливості Sense. Автори проекту зазначають, що Sense – це не класичний освітній проект, тому жодних сертифікатів чи освітніх курсів вони не планують. Насамперед ідеться про розумний відпочинок, а свій формат вони називають edutainment. Це будуть курси відеолекцій та статті з гуманітарних наук, літератури й мистецтва. Наразі сайт складається з двох незалежних рубрик: Дивитися та Читати. У середньому у відеорозділі будуть виходити 6 лекцій до 30 хв. У рубриці текстів будуть виходити статті із візуальним супроводом. Наше завдання – надихнути, показати через наших героїв, що їх захоплює, що в цей перенавантажений інформацією час справді має сенс. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про способи монетизації медіа у Facebook.

Sense – це некомерційне освітнє медіа. Автори зазначають на сайті видання, що своєю метою вважають популяризацію гуманітарних знань. Вони також декларують створення спільноти фахівців та справжніх знавців своєї справи – тих, хто продовжує історію гуманітаристики сьогодні.

Якими будуть головні особливості Sense

Автори проекту зазначають, що Sense – це не класичний освітній проект, тому жодних сертифікатів чи освітніх курсів вони не планують. Насамперед ідеться про розумний відпочинок, а свій формат вони називають edutainment. Це будуть курси відеолекцій та статті з гуманітарних наук, літератури й мистецтва. Наразі сайт складається з двох незалежних рубрик: «Дивитися» та «Читати».

У середньому у відеорозділі будуть виходити 6 лекцій до 30 хв. У рубриці текстів будуть виходити статті із візуальним супроводом.

Наше завдання – надихнути, показати через наших героїв, що їх захоплює, що в цей перенавантажений інформацією час справді має сенс.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про способи монетизації медіа у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: