fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явилося нове некомерційне просвітницьке медіа

V Ukraїni z’javylosja nove nekomercijne prosvitnyćke media
Назва проекту обігрує українське слово «сенс» та англійське слово «чуття». Видання є проектом неприбуткової громадської організації «Сенс Ком’юніті» і поки містить не надто багато матеріалів на сайті — але творці обіцяють тексти та відеолекції
Nazva proektu obigruje ukraїnśke slovo «sens» ta anglijśke slovo «čuttja». Vydannja je proektom neprybutkovoї gromadśkoї organizaciї «Sens Kom’juniti» i poky mistyť ne nadto bagato materialiv na sajti — ale tvorci obicjajuť teksty ta videolekciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Sense – це некомерційне освітнє медіа. Автори зазначають на сайті видання, що своєю метою вважають популяризацію гуманітарних знань. Вони також декларують створення спільноти фахівців та справжніх знавців своєї справи – тих, хто продовжує історію гуманітаристики сьогодні. Якими будуть головні особливості Sense. Автори проекту зазначають, що Sense – це не класичний освітній проект, тому жодних сертифікатів чи освітніх курсів вони не планують. Насамперед ідеться про розумний відпочинок, а свій формат вони називають edutainment. Це будуть курси відеолекцій та статті з гуманітарних наук, літератури й мистецтва. Наразі сайт складається з двох незалежних рубрик: Дивитися та Читати. У середньому у відеорозділі будуть виходити 6 лекцій до 30 хв. У рубриці текстів будуть виходити статті із візуальним супроводом. Наше завдання – надихнути, показати через наших героїв, що їх захоплює, що в цей перенавантажений інформацією час справді має сенс.. . . Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про способи монетизації медіа у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Sense – це некомерційне освітнє медіа. Автори зазначають на сайті видання, що своєю метою вважають популяризацію гуманітарних знань. Вони також декларують створення спільноти фахівців та справжніх знавців своєї справи – тих, хто продовжує історію гуманітаристики сьогодні.

Якими будуть головні особливості Sense

Автори проекту зазначають, що Sense – це не класичний освітній проект, тому жодних сертифікатів чи освітніх курсів вони не планують. Насамперед ідеться про розумний відпочинок, а свій формат вони називають edutainment. Це будуть курси відеолекцій та статті з гуманітарних наук, літератури й мистецтва. Наразі сайт складається з двох незалежних рубрик: «Дивитися» та «Читати».

У середньому у відеорозділі будуть виходити 6 лекцій до 30 хв. У рубриці текстів будуть виходити статті із візуальним супроводом.

Наше завдання – надихнути, показати через наших героїв, що їх захоплює, що в цей перенавантажений інформацією час справді має сенс.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про способи монетизаціїВ Україні з’явилося нове некомерційне просвітницьке медіа 1Facebook почав тестувати платний доступ до публікацій Instant Articles медіа у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: