fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українсько-турецький науковий центр відкрили у Харкові

Ukraїnśko-turećkyj naukovyj centr vidkryly u Harkovi
У Харківській політехніці відкрили українсько-турецький центр науково-технічних досліджень, де вивчатимуть машинобудування, електроніку, космос та авіацію
U Harkivśkij politehnici vidkryly ukraїnśko-turećkyj centr naukovo-tehničnyh doslidžeń, de vyvčatymuť mašynobuduvannja, elektroniku, kosmos ta aviaciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вчені університетів спільно розроблятимуть наукові проекти, повязані з технологіями двигунів Power-Pack і матеріалознавством. Об’єднає їх у цьому новостворений центр. Що передбачає співпраця. Турецькі партнери зобовязалися організувати сертифіковані програми за напрямом дизельних енергоблоків. У розробці та реалізації цієї програми візьмуть участь викладачі Харківського політехнічного інституту. Співпраця передбачає комерціалізацію розробок дослідників, а також вивчення новацій у галузі електроніки, машинобудування, космосу та авіації. Координувати роботу вчених буде новостворений Українсько-турецький центр. Договір про співпрацю між вишами країн-засновниць підписали ректор Харківського політеху Євген Сокол та ректор Стамбульського технічного університету Мехмет Караджа. Нагадаємо, що фінансування науки у 2018 році зросте на 30%. У 2017 році у розпорядженні НАН було 2 млрд 719 млн грн. Фінансування на університетську науку, яким розпоряджається МОН, становило 621,5 млн гривень. У Міносвіти повідомляють, що у бюджеті 2018 року запровадили важливу новацію – для НАН відкрито нову програму Підтримка розвитку пріоритетних напрямків досліджень. На фінансування програми заклали 500 млн грн.  
Реклама 👇 Замовити

Вчені університетів спільно розроблятимуть наукові проекти, пов’язані з технологіями двигунів Power-Pack і матеріалознавством. Об’єднає їх у цьому новостворений центр.

Що передбачає співпраця

Турецькі партнери зобов’язалися організувати сертифіковані програми за напрямом дизельних енергоблоків. У розробці та реалізації цієї програми візьмуть участь викладачі Харківського політехнічного інституту. Співпраця передбачає комерціалізацію розробок дослідників, а також вивчення новацій у галузі електроніки, машинобудування, космосу та авіації. Координувати роботу вчених буде новостворений Українсько-турецький центр. Договір про співпрацю між вишами країн-засновниць підписали ректор Харківського політеху Євген Сокол та ректор Стамбульського технічного університету Мехмет Караджа.

Нагадаємо, що фінансування науки у 2018 році зростеУкраїнсько-турецький науковий центр відкрили у Харкові 1Науку в Україні у 2018-му профінансують на +30% на 30%. У 2017 році у розпорядженні НАН було 2 млрд 719 млн грн. Фінансування на університетську науку, яким розпоряджається МОН, становило 621,5 млн гривень. У Міносвіти повідомляють, що у бюджеті 2018 року запровадили «важливу новацію» – для НАН відкрито нову програму «Підтримка розвитку пріоритетних напрямків досліджень». На фінансування програми заклали 500 млн грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: