fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google підтримала проект універсального стилуса для ґаджетів

Google pidtrymala proekt universaľnogo stylusa dlja ğadžetiv
Google долучилася до альянсу компаній, які прагнуть створити універсальний стилус для різних пристроїв від різних виробників
Google dolučylasja do aľjansu kompanij, jaki pragnuť stvoryty universaľnyj stylus dlja riznyh prystroїv vid riznyh vyrobnykiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Універсальна стилусна ініціатива (USI) знайшла нового потужного спільника в особі Google. Компанія офіційно приєдналася до провідних представників проекту, до складу яких входять Intel та Lenovo. Чим займатимуться компанії. Компанії об’єднують зусилля у розробці відкритого активного стилусу стандарту USI. Залишилося затвердити його остаточні технічні характеристики. Стилус USI буде працювати з будь-яким пристроєм, призначеним для прийняття стандарту. Користувачам не буде потреби попередньо налаштовувати його для використання. Новий тип стилусу запамятовує ваші налаштування, навіть якщо ви перемикаєтеся між пристроями. Як працює ця технологія. Технологія USI працює за допомогою двостороннього (стилус-на-пристрій і навпаки) механізму зв’язку. Він дозволяє стилусу переключитися на менш зайняту частоту, щоб уникнути перешкод. Механізм також дозволяє зберігати стилістичні уподобання (як, наприклад, колір та стиль) у стилусі, і дозволяє сумісним пристроям розпізнавати декілька стилусів. Що означає участь Google. Той факт, що Google приєднався до проекту, ймовірно, означає майбутні пристрої Chromebook із сенсорним екраном і, можливо, навіть пристрої Pixel підтримують стандарт USI. Якщо це так, ви зможете використовувати одну цифрову ручку не лише для кількох пристроїв Google, а й для інших, що належать до лінійки Dell, Wacom та інших учасників USI. Раніше ми розповідали про незвичні ґаджети від різних виробників.
Реклама 👇 Замовити

Універсальна стилусна ініціатива (USI) знайшла нового потужного спільника в особі Google. Компанія офіційно приєдналася до провідних представників проекту, до складу яких входять Intel та Lenovo.

Чим займатимуться компанії

Компанії об’єднують зусилля у розробці відкритого активного стилусу стандарту USI. Залишилося затвердити його остаточні технічні характеристики. Стилус USI буде працювати з будь-яким пристроєм, призначеним для прийняття стандарту. Користувачам не буде потреби попередньо налаштовувати його для використання. Новий тип стилусу запам’ятовує ваші налаштування, навіть якщо ви перемикаєтеся між пристроями.

Як працює ця технологія

Технологія USI працює за допомогою двостороннього (стилус-на-пристрій і навпаки) механізму зв’язку. Він дозволяє стилусу переключитися на менш зайняту частоту, щоб уникнути перешкод. Механізм також дозволяє зберігати стилістичні уподобання (як, наприклад, колір та стиль) у стилусі, і дозволяє сумісним пристроям розпізнавати декілька стилусів.

Що означає участь Google

Той факт, що Google приєднався до проекту, ймовірно, означає майбутні пристрої Chromebook із сенсорним екраном і, можливо, навіть пристрої Pixel підтримують стандарт USI. Якщо це так, ви зможете використовувати одну цифрову ручку не лише для кількох пристроїв Google, а й для інших, що належать до лінійки Dell, Wacom та інших учасників USI.

Раніше ми розповідали про незвичні ґаджетиGoogle підтримала проект універсального стилуса для ґаджетів 110 подарунків для справжнього ґаджетомана від різних виробників.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: