fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС інвестує у створення мережі центрів із кібербезпеки

JeS investuje u stvorennja mereži centriv iz kiberbezpeky
Європейський Союз виділить €50 млн на створення у країнах-членах мережі центрів узагальнення передового досвіду у сфері кібербезпеки  
Jevropejśkyj Sojuz vydilyť €50 mln na stvorennja u kraїnah-členah mereži centriv uzagaľnennja peredovogo dosvidu u sferi kiberbezpeky  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рішення про запровадження пілотного проекту з кібербезпеки ухвалила у четвер Єврокомісія. Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі. Звідки гроші та кого запрошують до співпраці. Проект фінансуватиметься в обсязі €50 млн за видатками науково-дослідної програми Горизонт-2020. Метою проекту є набуття Європою можливостей для відбиття кібератак та розбудови міцної системи онлайн-безпеки в країнах ЄС. Пропозиції щодо зміцнення безпеки в інтересах єдиного цифрового ринку Єврокомісія чекає від університетів, дослідницьких центрів та інших організацій у цій сфері. Нагадаємо, що у Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки. Він створений на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики.
Реклама 👇 Замовити

Рішення про запровадження пілотного проекту з кібербезпеки ухвалила у четвер Єврокомісія. Про це повідомляє власний кореспондент «Укрінформу» у Брюсселі.

Звідки гроші та кого запрошують до співпраці

Проект фінансуватиметься в обсязі €50 млн за видатками науково-дослідної програми «Горизонт-2020». Метою проекту є набуття Європою можливостей для відбиття кібератак та розбудови міцної системи онлайн-безпеки в країнах ЄС. Пропозиції щодо зміцнення безпеки в інтересах єдиного цифрового ринку Єврокомісія чекає від університетів, дослідницьких центрів та інших організацій у цій сфері.

Нагадаємо, що у Києві відкрилиЄС інвестує у створення мережі центрів із кібербезпеки 1У Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки перший ситуаційний центр кібербезпеки. Він створений на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стануть система виявлення та реагування на кіберінциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: