Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Мін’юсті відкрили новий call-центр

U Min’justi vidkryly novyj call-centr

Сall-центр працюватиме на базі нового відкритого офісу, обладнаного за підтримки USAID, який також забезпечуватиме можливість особистого прийому громадян фахівцями та керівництвом міністерства  
Sall-centr pracjuvatyme na bazi novogo vidkrytogo ofisu, obladnanogo za pidtrymky USAID, jakyj takož zabezpečuvatyme možlyvisť osobystogo pryjomu gromadjan fahivcjamy ta kerivnyctvom ministerstva  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До створення повноцінного центру в міністерстві працювали окремі гарячі лінії за різними напрямками. Тому громадяни не мали єдиної лінії, куди можна було б звернутися з будь-якого питання, і де б кожному допомогли спеціалісти Мін’юсту. Новостворений сall-центр вирішить ці проблеми. Куди дзвонити та писати. Центр працює у тестовому режимі з 18 липня минулого року. За цей час його співробітники прийняли понад 21 тис звернень, серед яких понад 18 тис дзвінків, 1,4 тис електронних звернень та 1,8 тис скарг. Отримати консультацію, залишити звернення чи скаргу можна, зателефонувавши на багатоканальний номер 0 (44) 364 23 93 або надіславши листа на електронну пошту callcentre@minjust.gov.ua. Нагадаємо, що Міністерство екології України запустило портал відкритих даних. Відомство структурувало 37 наборів даних у вигляді реєстрів, кадастрів, переліків. До цього часу вони були у несистематизованому вигляді, що створювало незручності для користувачів сайту. Портал розроблено в рамках впровадження е-урядування у природоохоронну діяльність України.

До створення повноцінного центру в міністерстві працювали окремі гарячі лінії за різними напрямками. Тому громадяни не мали єдиної лінії, куди можна було б звернутися з будь-якого питання, і де б кожному допомогли спеціалісти Мін’юсту. Новостворений сall-центр вирішить ці проблеми.

Куди дзвонити та писати

Центр працює у тестовому режимі з 18 липня минулого року. За цей час його співробітники прийняли понад 21 тис звернень, серед яких понад 18 тис дзвінків, 1,4 тис електронних звернень та 1,8 тис скарг. Отримати консультацію, залишити звернення чи скаргу можна, зателефонувавши на багатоканальний номер 0 (44) 364 23 93 або надіславши листа на електронну пошту callcentre@minjust.gov.ua.

Нагадаємо, що Міністерство екології України запустило портал відкритих даних. Відомство структурувало 37 наборів даних у вигляді реєстрів, кадастрів, переліків. До цього часу вони були у несистематизованому вигляді, що створювало незручності для користувачів сайту. Портал розроблено в рамках впровадження е-урядування у природоохоронну діяльність України.

Джерело: Мін'юст

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: