fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Розміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року

Rozmiščennja v Ukraїni jevroobligacij vyznaly najkraščoju ugodoju roku
Розміщення Україною єврооблігацій на $3 млрд визнано найкращою транзакцією 2017 року в країнах Центральної Європи, Близького Сходу і Африки. Про це йдеться в щорічному огляді міжнародних ринків капіталу видання Global Capital  
Rozmiščennja Ukraїnoju jevroobligacij na $3 mlrd vyznano najkraščoju tranzakcijeju 2017 roku v kraїnah Centraľnoї Jevropy, Blyźkogo Shodu i Afryky. Pro ce jdeťsja v ščoričnomu ogljadi mižnarodnyh rynkiv kapitalu vydannja Global Capital  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Операція з розміщення $3 млрд під 7,375% із залученням BNP Paribas, Goldman Sachs і JP Morgan визнана найкращою угодою в категорії Суверенна угода року. Про що йдеться у міжнародному звіті. В огляді ринку цінних паперів Global Capital йдеться про те, що у вересні Україна вперше повернулася на міжнародні ринки. Це сталося після реструктуризації боргу розміром $15 млрд в листопаді 2015 року. Після початку збройного конфлікту на Сході України нашій державі довелося залучити $8,75 млрд кредиту під різні цілі. Була випущена амортизаційна облігація на $3 млрд, середня тривалість якої становить 14,25 року. Представники Україні 11-15 вересня провели представлення євробондів. Зустрічі з інвесторами пройшли в Великобританії і США. Організаторами цих зустрічей були обрані BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan. Що відомо про євробонди. Євробонди – це облігації, випущені в іноземній валюті, що розміщуються серед зарубіжних інвесторів.В основному позичальниками, що випускають євробонди, виступають уряди, корпорації, міжнародні організації, зацікавлені в одержанні коштів на тривалий термін (від 7 до 40 років). Розміщуються євробонди інвестиційними та комерційними банками. Вони є одним з найнадійніших фінансових інструментів. Тому основними їхніми покупцями є інституційні інвестори: страхові та пенсійні фонди, інвестиційні компанії. Нагадаємо, Світовий банк впроваджує в Україні 7 проектів, даючи на них значну позику у розмірі понад $2 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Операція з розміщення $3 млрд під 7,375% із залученням BNP Paribas, Goldman Sachs і JP Morgan визнана найкращою угодою в категорії «Суверенна угода року».

Про що йдеться у міжнародному звіті

В огляді ринку цінних паперів Global Capital йдеться про те, що у вересні Україна вперше повернулася на міжнародні ринки. Це сталося після реструктуризації боргу розміром $15 млрд в листопаді 2015 року. Після початку збройного конфлікту на Сході України нашій державі довелося залучити $8,75 млрд кредиту під різні цілі. Була випущена амортизаційна облігація на $3 млрд, середня тривалість якої становить 14,25 року. Представники Україні 11-15 вересня провели представлення євробондів. Зустрічі з інвесторами пройшли в Великобританії і США. Організаторами цих зустрічей були обрані BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що відомо про євробонди

Євробонди – це облігації, випущені в іноземній валюті, що розміщуються серед зарубіжних інвесторів.В основному позичальниками, що випускають євробонди, виступають уряди, корпорації, міжнародні організації, зацікавлені в одержанні коштів на тривалий термін (від 7 до 40 років). Розміщуються євробонди інвестиційними та комерційними банками. Вони є одним з найнадійніших фінансових інструментів. Тому основними їхніми покупцями є інституційні інвестори: страхові та пенсійні фонди, інвестиційні компанії.

Нагадаємо, Світовий банк впроваджуєРозміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року 1Скільки проектів впроваджує Світовий банк в Україні? в Україні 7 проектів, даючи на них значну позику у розмірі понад $2 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: