fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Хто найбільше допоміг із «зеленою» енергетикою — показники 2017-го

Hto najbiľše dopomig iz «zelenoju» energetykoju — pokaznyky 2017-go
За минулий рік загальна сума світових інвестицій у проекти «чистої» енергетики склала $333,5 млрд. Майже половина цієї суми була спрямована на сонячну енергетику  
Za mynulyj rik zagaľna suma svitovyh investycij u proekty «čystoї» energetyky sklala $333,5 mlrd. Majže polovyna cijeї sumy bula sprjamovana na sonjačnu energetyku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2017 році розвиток екологічно чистої енергетики мав декілька основних напрямків. Сонячна енергетика лідирує за обсягами отриманих інвестицій за підсумками 2017 року. Друге місце за розміром капіталовкладень – за вітровою енергетикою, в яку було інвестовано $107,2 млрд. Докладніше про показники ринку екологічно чистих енергетичних проектів читайте далі. Хто найбільше інвестує в чисті енергетичні технології. Трійку лідерів щодо обсягу інвестицій у зелений сектор енергетичної галузі замикають розумне енергоспоживання та енергозаощадження із використанням екологічно чистих технологій. Йдеться про розвиток так званих smart grids та мережі електротранспорту в містах різних країн. Далі у цьому переліку йдуть виробництво інноваційного енергоефективного обладнання, встановлення акумуляційних систем тощо. У цей сегмент екологічно чистої енергетики загалом було інвестовано $48,8 млрд різними міжнародними компаніями та фондами. Найбільший внесок у фінансування зелених проектів зробив Китай. Ця країна інвестувала у сферу екологічно чистого виробництва електричної енергії $132,6 млрд. Друге місце у переліку посідають Сполучені Штати Америки. У цій країні загальна сума капіталовкладень за 2017 рік сягнула позначки в $56,9 млрд. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Фінляндія також готова інвестувати у розвиток зеленої енергетики в Україні. Так, вчора стало відомо, що України та Фінляндія  створюватимуть фонд для фінансування в Україні проектів зеленої енергетики. Обсяг акумульованих коштів для здійснення цього проекту складатиме щонайменше €6 млн.
Реклама 👇 Замовити

У 2017 році розвиток екологічно чистої енергетики мав декілька основних напрямків. Сонячна енергетика лідирує за обсягами отриманих інвестицій за підсумками 2017 року. Друге місце за розміром капіталовкладень – за вітровою енергетикою, в яку було інвестовано $107,2 млрд. Докладніше про показники ринку екологічно чистих енергетичних проектів читайте далі.

Хто найбільше інвестує в чисті енергетичні технології

Трійку лідерів щодо обсягу інвестицій у «зелений» сектор енергетичної галузі замикають розумне енергоспоживання та енергозаощадження із використанням екологічно чистих технологій. Йдеться про розвиток так званих «smart grids» та мережі електротранспорту в містах різних країн. Далі у цьому переліку йдуть виробництво інноваційного енергоефективного обладнання, встановлення акумуляційних систем тощо. У цей сегмент екологічно чистої енергетики загалом було інвестовано $48,8 млрд різними міжнародними компаніями та фондами. Найбільший внесок у фінансування «зелених» проектів зробив Китай. Ця країна інвестувала у сферу екологічно чистого виробництва електричної енергії $132,6 млрд. Друге місце у переліку посідають Сполучені Штати Америки. У цій країні загальна сума капіталовкладень за 2017 рік сягнула позначки в $56,9 млрд.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Фінляндія також готова інвестуватиХто найбільше допоміг із «зеленою» енергетикою — показники 2017-го 1Фінляндія допоможе українцям із «зеленою» енергетикою у розвиток «зеленої» енергетики в Україні. Так, вчора стало відомо, що України та Фінляндія  створюватимуть фонд для фінансування в Україні проектів «зеленої» енергетики. Обсяг акумульованих коштів для здійснення цього проекту складатиме щонайменше €6 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: