fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google запускає онлайн-магазин для продажу хмарних програм

Google zapuskaje onlajn-magazyn dlja prodažu hmarnyh program
Google запускає цифровий магазин, який пропонуватиме хмарне програмне забезпечення компаніям та іншим організаціям. Такий крок, імовірно, є намаганням довести, що хмарним лідерам (особливо Amazon Web Services) не вдасться перевершити гіганта
Google zapuskaje cyfrovyj magazyn, jakyj proponuvatyme hmarne programne zabezpečennja kompanijam ta inšym organizacijam. Takyj krok, imovirno, je namagannjam dovesty, ščo hmarnym lideram (osoblyvo Amazon Web Services) ne vdasťsja pereveršyty giganta
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація Google запускає магазин не самостійно, а співпрацює з MobileIron. Ця компанія вийшла на ринок у 2014 році, зосереджившись на управлінні мобільними пристроями. В дописі про новий магазин у своєму блозі, пошуковий гігант розповів, чим обумовлене партнерство з іншою компанією. Як Google співпрацює з MobileIron. Метою співпраці двох світових лідерів є обєднання комерційної платформи Orbitera від Google Cloud з можливостями розповсюдження додатків, безпеки та аналітики, якими володіє MobileIron. Пропозиції будуть надаватися за моделлю white-label і будуть забезпечені низкою функцій. Ми сподіваємось, що ця співпраця спростить та прискорить управління корпоративними застосунками для підприємств та допоможе їм розширювати додаткові переваги для своїх співробітників і клієнтів.. блог Google. . Як повідомляють у компанії, користувачі матимуть доступ до індивідуальних пакетів, що дозволять операторам створювати групи послуг за сегментами клієнтів; індивідуального брендингу як для операторів, так і для споживачів ринку; одного рахунку за все на всіх пристроях; безпечних хмарних служб; аналітики використання та багатьох інших можливостей. До слова, нещодавно пошуковий гігант надав користувачам контроль над рекламою. Корпорація представила нові інструменти, які покликані зробити онлайн-рекламу менш надокучливою.
Реклама 👇 Замовити

Корпорація Google запускає магазин не самостійно, а співпрацює з MobileIron. Ця компанія вийшла на ринок у 2014 році, зосереджившись на управлінні мобільними пристроями. В дописі про новий магазин у своєму блозі, пошуковий гігант розповів, чим обумовлене партнерство з іншою компанією.

Як Google співпрацює з MobileIron

Метою співпраці двох світових лідерів є об’єднання комерційної платформи Orbitera від Google Cloud з можливостями розповсюдження додатків, безпеки та аналітики, якими володіє MobileIron. Пропозиції будуть надаватися за моделлю white-label і будуть забезпечені низкою функцій.

Ми сподіваємось, що ця співпраця спростить та прискорить управління корпоративними застосунками для підприємств та допоможе їм розширювати додаткові переваги для своїх співробітників і клієнтів.

блог Google

Як повідомляють у компанії, користувачі матимуть доступ до індивідуальних пакетів, що дозволять операторам створювати групи послуг за сегментами клієнтів; індивідуального брендингу як для операторів, так і для споживачів ринку; одного рахунку за все на всіх пристроях; безпечних хмарних служб; аналітики використання та багатьох інших можливостей.

До слова, нещодавно пошуковий гігант надав користувачам контроль над рекламою. Корпорація представилаGoogle запускає онлайн-магазин для продажу хмарних програм 1Google надала користувачам контроль над рекламою нові інструменти, які покликані зробити онлайн-рекламу менш надокучливою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: