fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кіберполіція просить визначити статус криптовалюти в Україні

Kiberpolicija prosyť vyznačyty status kryptovaljuty v Ukraїni
У випадку неспроможності найближчим часом врегулювати статус криптовалюти в Україні держава повинна офіційно заборонити її обіг. Про це заявив керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції Сергій Демедюк  
U vypadku nespromožnosti najblyžčym časom vreguljuvaty status kryptovaljuty v Ukraїni deržava povynna oficijno zaboronyty її obig. Pro ce zajavyv kerivnyk Departamentu kiberpoliciї Nacionaľnoї policiї Sergij Demedjuk  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами очільника Департаменту кіберполіції Національної поліції, всі операції щодо криптовалюти в Україні мають бути з обовязковою ідентифікацією власника криптовалютного гаманця. На часі дізнатися розгорнуту позицію силового відомства. Що просить кіберполіція. Для легалізації та врегулювання криптовалютних технологій в Україні кіберполіція готова до співпраці з усіма зацікавленими відомствами та організаціями. Демедюк наголосив, що у випадку неспроможності найближчим часом врегулювати статус криптовалюти в Україні, держава повинна офіційно заборонити її обіг. Кожен, хто має намір купити чи продати криптовалюту, повинен знати про ризик втратити свої фінансові вкладення безповоротно. Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку. Нагадаємо, що усі охочі зможуть торгувати криптовалютами без комісії завдяки новому стартапу. Уже сьогодні користувачам додатка став доступний сервіс для налаштування повідомлень і моніторингу вартості основних криптовалют. Сервіс охоплює динаміку курсів Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Monero, Dash, Ethereum Classic, Zcash, Stellar, Qtum, Bitcoin Gold та інших криптовалют і токенів.
Реклама 👇 Замовити

За словами очільника Департаменту кіберполіції Національної поліції, всі операції щодо криптовалюти в Україні мають бути з обов’язковою ідентифікацією власника криптовалютного гаманця. На часі дізнатися розгорнуту позицію силового відомства.

Що просить кіберполіція

Для легалізації та врегулювання криптовалютних технологій в Україні кіберполіція готова до співпраці з усіма зацікавленими відомствами та організаціями. Демедюк наголосив, що у випадку неспроможності найближчим часом врегулювати статус криптовалюти в Україні, держава повинна офіційно заборонити її обіг. Кожен, хто має намір купити чи продати криптовалюту, повинен знати про ризик втратити свої фінансові вкладення безповоротно. Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.

Нагадаємо, що усі охочі зможуть торгуватиКіберполіція просить визначити статус криптовалюти в Україні 1Усі охочі зможуть торгувати криптовалютами без комісії завдяки новому стартапу криптовалютами без комісії завдяки новому стартапу. Уже сьогодні користувачам додатка став доступний сервіс для налаштування повідомлень і моніторингу вартості основних криптовалют. Сервіс охоплює динаміку курсів Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Monero, Dash, Ethereum Classic, Zcash, Stellar, Qtum, Bitcoin Gold та інших криптовалют і токенів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: