Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Instagram запускає планувальник нових постів для бізнесу

Instagram zapuskaje planuvaľnyk novyh postiv dlja biznesu

Одна із найпопулярніших соціальних мереж для фотоконтенту випустила нову версію API, завдяки якій представники бізнесу зможуть планувати контент для публікації заздалегідь
Odna iz najpopuljarnišyh sociaľnyh merež dlja fotokontentu vypustyla novu versiju API, zavdjaky jakij predstavnyky biznesu zmožuť planuvaty kontent dlja publikaciї zazdalegiď
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На сьогоднішній день Instagram зробив давно назрілу зміну свого продукту, який менеджери соціальних мереж хотіли отримати вже давно. Йдеться про відтермінування публікацій _ тепер можна буде запланувати публікацію контенту наперед, зазначивши потрібний час. Що зміниться для Instagram. Нещодавно соцмережа отримала додаткову підтримку опції Drafts (Чернетки). Це дозволило адміністраторам соціальних мереж та іншим користувачам підготувати публікацію та зберегти її для подальшої публікації. Тепер підтримка додана до API соцмережі. Це означає, що такі програми соціальних мереж, як Hootsuite, Sprout Social або SocialFlow тепер мають доступ до функціональних можливостей, які вони можуть потім додати до власних продуктів. Команда Instagram зазначає, що API доступний усім маркетинговим партнерам Facebook та партнерам мобільної соцмережі. Hootsuite є одним з перших партнерів для реалізації API. Планування та публікація контенту для цього майданчика були серед першочергових потреб наших 16 млн клієнтів, — заявив генеральний директор компанії Hootsuite Райан Холмс. Раніше ми повідомляли про те, що мережа мобільної фотографії почала використовувати текстові розповіді у Stories.

На сьогоднішній день Instagram зробив давно назрілу зміну свого продукту, який менеджери соціальних мереж хотіли отримати вже давно. Йдеться про відтермінування публікацій _ тепер можна буде запланувати публікацію контенту наперед, зазначивши потрібний час.

Що зміниться для Instagram

Нещодавно соцмережа отримала додаткову підтримку опції Drafts («Чернетки»). Це дозволило адміністраторам соціальних мереж та іншим користувачам підготувати публікацію та зберегти її для подальшої публікації. Тепер підтримка додана до API соцмережі. Це означає, що такі програми соціальних мереж, як Hootsuite, Sprout Social або SocialFlow тепер мають доступ до функціональних можливостей, які вони можуть потім додати до власних продуктів. Команда Instagram зазначає, що API доступний усім маркетинговим партнерам Facebook та партнерам мобільної соцмережі. Hootsuite є одним з перших партнерів для реалізації API. «Планування та публікація контенту для цього майданчика були серед першочергових потреб наших 16 млн клієнтів», — заявив генеральний директор компанії Hootsuite Райан Холмс.

Раніше ми повідомляли про те, що мережа мобільної фотографії почала використовувати текстові розповіді у Stories.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: