fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні спростили реєстрацію ФОП для іноземців

V Ukraїni sprostyly rejestraciju FOP dlja inozemciv
Відтепер іноземці зможуть безперешкодно відкривати ФОП в Україні, що позитивно вплине на галузь, зробить країну більш відкритою для ведення бізнесу громадянами інших країн  
Vidteper inozemci zmožuť bezpereškodno vidkryvaty FOP v Ukraїni, ščo pozytyvno vplyne na galuź, zrobyť kraїnu biľš vidkrytoju dlja vedennja biznesu gromadjanamy inšyh kraїn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Досі в Україні існували обмеження, які значно ускладнювали співпрацю українських компаній з іноземцями як з фізичними особами-підприємцями. Тепер зареєструвати ФОП іноземцю в Україні буде простіше. Як працює нова система  . Досі для того, щоб підприємство мало можливість укласти договори з іноземцем-підприємцем (наприклад, розробником програмного забезпечення з іншої країни), необхідні дві умови: іноземець має знаходитись в Україні на законних підставах та бути зареєстрованим як фізична особа-підприємець в Україні. Відтепер для реєстрації іноземцям не потрібна посвідка на проживання, а адреса місцезнаходження може бути підтверджена іншими документами. Це може бути, скажімо, договір оренди нерухомості, що знаходиться в Україні. Це суттєво спрощує співпрацю українських компаній з іноземними громадянами як із ФОПами. Нагадаємо: нещодавно в Україні визначили 100 найбільших платників податків. В цілому по Україні (з урахуванням сплати рентних, ресурсних та інших платежів за місцем розташування підрозділів) за підсумками 12 місяців 2017 року платниками податків Офісу ВПП ДФС забезпечено збір до зведеного бюджету в розмірі 355,1 млрд грн. Це на 95 млрд більше, ніж торік.
Реклама 👇 Замовити

Досі в Україні існували обмеження, які значно ускладнювали співпрацю українських компаній з іноземцями як з фізичними особами-підприємцями. Тепер зареєструвати ФОП іноземцю в Україні буде простіше.

Як працює нова система  

Досі для того, щоб підприємство мало можливість укласти договори з іноземцем-підприємцем (наприклад, розробником програмного забезпечення з іншої країни), необхідні дві умови: іноземець має знаходитись в Україні на законних підставах та бути зареєстрованим як фізична особа-підприємець в Україні. Відтепер для реєстрації іноземцям не потрібна посвідка на проживання, а адреса місцезнаходження може бути підтверджена іншими документами. Це може бути, скажімо, договір оренди нерухомості, що знаходиться в Україні. Це суттєво спрощує співпрацю українських компаній з іноземними громадянами як із ФОПами.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо: нещодавно в Україні визначилиВ Україні спростили реєстрацію ФОП для іноземців 1В Україні визначили 100 найбільших платників податків 100 найбільших платників податків. В цілому по Україні (з урахуванням сплати рентних, ресурсних та інших платежів за місцем розташування підрозділів) за підсумками 12 місяців 2017 року платниками податків Офісу ВПП ДФС забезпечено збір до зведеного бюджету в розмірі 355,1 млрд грн. Це на 95 млрд більше, ніж торік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: