fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із Києва до Таїланду стартують регулярні рейси

Iz Kyjeva do Taїlandu startujuť reguljarni rejsy
Авіакомпанія Azur Air Ukraine отримала дозвіл на виконання регулярних рейсів з Києва до Пхукета (Таїланд) з 25 березня 2018 року. Про це йдеться у відповідному рішенні Комісії Державіаслужби  
Aviakompanija Azur Air Ukraine otrymala dozvil na vykonannja reguljarnyh rejsiv z Kyjeva do Phuketa (Taїland) z 25 bereznja 2018 roku. Pro ce jdeťsja u vidpovidnomu rišenni Komisiї Deržaviaslužby  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Azur Air Ukraine планує літати до Пхукета з частотою двічі на тиждень. Дозвіл набуде чинності з 25 березня. Термін дії права – необмежений. Чартерні рейси відбуватимуться двічі на тиждень. Комісія Державіаслужби схвалила і цю заявку. Які перспективи у перевізника. В авіакомпанії повідомили, що обидві заявки були подані з різною метою: регулярний рейс можна виконувати цілорічно, а чартерний - під конкретні туристичні програми. На маршруті Київ-Пхукет є обмеження в частоті регулярних рейсів – не більше 21 на тиждень. На цей момент усі частоти вільні. Українські авіакомпанії поки що виконують до Пхукета тільки чартерні рейси. Якщо авіакомпанія Azur Air Ukraine запустить регулярний рейс до Пхукета, вона стане другим перевізником, який літає до Таїланду на регулярній основі. Зараз регулярні рейси між Україною й Таїландом виконує лише авіакомпанія МАУ. Перевізник літає з Києва до Бангкока. Нагадаємо, що минулий 2017 рік назвали найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації. Згідно із даними Мережі авіаційної безпеки, що загалом у світі сталося 10 смертельних інцидентів. У них яких загинули 79 людей. Ці цифри стосуються цивільних повітряних суден, які мають сертифікат на перевезення мінімум 14 людей. Торік організація нарахувала 15 таких інцидентів, які призвели до 303 смертей.
Реклама 👇 Замовити

Azur Air Ukraine планує літати до Пхукета з частотою двічі на тиждень. Дозвіл набуде чинності з 25 березня. Термін дії права – необмежений. Чартерні рейси відбуватимуться двічі на тиждень. Комісія Державіаслужби схвалила і цю заявку.

Які перспективи у перевізника

В авіакомпанії повідомили, що обидві заявки були подані з різною метою: регулярний рейс можна виконувати цілорічно, а чартерний – під конкретні туристичні програми. На маршруті Київ-Пхукет є обмеження в частоті регулярних рейсів – не більше 21 на тиждень. На цей момент усі частоти вільні. Українські авіакомпанії поки що виконують до Пхукета тільки чартерні рейси. Якщо авіакомпанія Azur Air Ukraine запустить регулярний рейс до Пхукета, вона стане другим перевізником, який літає до Таїланду на регулярній основі. Зараз регулярні рейси між Україною й Таїландом виконує лише авіакомпанія МАУ. Перевізник літає з Києва до Бангкока.

Нагадаємо, що минулий 2017 рік назвалиІз Києва до Таїланду стартують регулярні рейси 12017-ий назвали найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації. Згідно із даними Мережі авіаційної безпеки, що загалом у світі сталося 10 смертельних інцидентів. У них яких загинули 79 людей. Ці цифри стосуються цивільних повітряних суден, які мають сертифікат на перевезення мінімум 14 людей. Торік організація нарахувала 15 таких інцидентів, які призвели до 303 смертей.

Джерело: ЦТС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: