fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google вирішив запустити власний сервіс громадянської журналістики

Google vyrišyv zapustyty vlasnyj servis gromadjanśkoї žurnalistyky
Криза традиційних медіа та проблеми із фейковими новинами в соцмережах спонукає лідерів медійного ринку робити нестандартні кроки. От і в Google вирішили не залишатися осторонь громадянської журналістики — і запускають новий сервіс для локальних спільнот
Kryza tradycijnyh media ta problemy iz fejkovymy novynamy v socmerežah sponukaje lideriv medijnogo rynku robyty nestandartni kroky. Ot i v Google vyrišyly ne zalyšatysja ostoroń gromadjanśkoї žurnalistyky — i zapuskajuť novyj servis dlja lokaľnyh spiľnot
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google працює над новим способом висвітлення місцевих новин від громадянських журналістів. Проект має на меті агрегувати різні типи контенту, що стосуються саме місцевих подій. Що варто знати про нову платформу від Google. Ця розробка називається Bulletin. Сервіс дає змогу будь-кому публікувати новину, вести блоги та обмінюватися зображеннями й відео прямо зі свого телефону через мобільний додаток без потреби створювати власний сайт чи видання. Ключова ідея полягає в тому, щоб виділити історії всередині спільнот, зробивши їх видимими в результатах пошуку Google. Це, ймовірно, прискорить створення власної служби новин Google і зробить її більш релевантною для людей, які шукають інформацію про те, що відбувається навколо них. Проте незрозуміло, наскільки ці гіперлокальні новини будуть релевантними та якісними, якщо за створення контенту відповідатимуть не редакції чи окремі сайти, а будь-хто зі спільноти. Корпорація зараз проводить випробування програми в двох американських містах: Нешвілі, Теннессі та Окленді, штат Каліфорнія. Команда проекти запрошує журналістів з числа громадськості до участі, пропонуючи їм швидкий доступ до застосунку Bulletin. Раніше ми повідомляли, що ця ж компанія запускає додаткові опції контролю над рекламою, яку можуть бачити інтернет-користувачі.
Реклама 👇 Замовити

Google працює над новим способом висвітлення місцевих новин від громадянських журналістів. Проект має на меті агрегувати різні типи контенту, що стосуються саме місцевих подій.

Що варто знати про нову платформу від Google

Ця розробка називається Bulletin. Сервіс дає змогу будь-кому публікувати новину, вести блоги та обмінюватися зображеннями й відео прямо зі свого телефону через мобільний додаток без потреби створювати власний сайт чи видання. Ключова ідея полягає в тому, щоб виділити історії всередині спільнот, зробивши їх видимими в результатах пошуку Google.

Це, ймовірно, прискорить створення власної служби новин Google і зробить її більш релевантною для людей, які шукають інформацію про те, що відбувається навколо них. Проте незрозуміло, наскільки ці гіперлокальні новини будуть релевантними та якісними, якщо за створення контенту відповідатимуть не редакції чи окремі сайти, а будь-хто зі спільноти.

Корпорація зараз проводить випробування програми в двох американських містах: Нешвілі, Теннессі та Окленді, штат Каліфорнія. Команда проекти запрошує журналістів з числа громадськості до участі, пропонуючи їм швидкий доступ до застосунку Bulletin.

Раніше ми повідомляли, що ця ж компанія запускаєGoogle вирішив запустити власний сервіс громадянської журналістики 1Google надала користувачам контроль над рекламою додаткові опції контролю над рекламою, яку можуть бачити інтернет-користувачі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: