fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український сервіс додатків Setapp за рік отримав $1,5 млн

Ukraїnśkyj servis dodatkiv Setapp za rik otrymav $1,5 mln
Український розробник застосунків для macOS офіційно запустив магазин додатків за передплатою Setapp минулоріч. Кілька місяців до цього проходило закрите тестування за запрошеннями. За рік компанія розповіла про результати роботи конкурента AppStore
Ukraїnśkyj rozrobnyk zastosunkiv dlja macOS oficijno zapustyv magazyn dodatkiv za peredplatoju Setapp mynulorič. Kiľka misjaciv do ćogo prohodylo zakryte testuvannja za zaprošennjamy. Za rik kompanija rozpovila pro rezuľtaty roboty konkurenta AppStore
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Setapp пропонує користувачам необмежений доступ до додатків магазину вартістю $9,99 на місяць. Рік тому в Setapp був 61 застосунок. Зараз їх кількість зросла до 107, і MacPaw продовжує додавати нові. Кількість додатків у майбутньому обмежать до 300. Стільки має вистачити для забезпечення більшості потреб користувачів Mac. Як український Setapp конкурує з AppStore. Очікуваний річний прибуток становить близько $1,5 млн. Нову модель магазину додатків протягому 12 місяців випробували 295 тис користувачів, а ще 15 тис перетворилися на щомісячних передплатників. Фактично більшість цих грошей дістається розробникам — між ними ділять 70% від виручки, залежно від того, з якою інтенсивністю використовують їхні застосунки. Також розробники отримають в якості винагороди 20% партнерських нарахувань (10% доходу отримує компанія). Розмір виплат залежить від ефективності приведених на платформу користувачів та від часу, який вони проведуть у сервісній платформі. У MacPaw відзначили, що середній користувач працює з менш ніж 10 додатками на місяць. Найближчим часом в MacPaw планують запустити сімейні акаунти, щоб надавати доступ кільком людям за однією підпискою. Компанія також хоче запустити Setapp для бізнесу. Нещодавно ми розповідали про 7 українських стартапів, які потрапили до премії від Product Hunt.
Реклама 👇 Замовити

Setapp пропонує користувачам необмежений доступ до додатків магазину вартістю $9,99 на місяць. Рік тому в Setapp був 61 застосунок. Зараз їх кількість зросла до 107, і MacPaw продовжує додавати нові. Кількість додатків у майбутньому обмежать до 300. Стільки має вистачити для забезпечення більшості потреб користувачів Mac.

Як український Setapp конкурує з AppStore

Очікуваний річний прибуток становить близько $1,5 млн. Нову модель магазину додатків протягому 12 місяців випробували 295 тис користувачів, а ще 15 тис перетворилися на щомісячних передплатників.

Фактично більшість цих грошей дістається розробникам — між ними ділять 70% від виручки, залежно від того, з якою інтенсивністю використовують їхні застосунки. Також розробники отримають в якості винагороди 20% партнерських нарахувань (10% доходу отримує компанія). Розмір виплат залежить від ефективності приведених на платформу користувачів та від часу, який вони проведуть у сервісній платформі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: