fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Украерорух» увійшов у ТОП авіапровайдерів Європи

«Ukraeroruh» uvijšov u TOP aviaprovajderiv Jevropy
У 2017 році підприємство зайняло 3 місце серед 47 провайдерів аеронавігаційного обслуговування Європейського регіону за результатами щорічної оцінки зрілості системи управління безпекою польотів (Safety Management System – SMS)  
U 2017 roci pidpryjemstvo zajnjalo 3 misce sered 47 provajderiv aeronavigacijnogo obslugovuvannja Jevropejśkogo regionu za rezuľtatamy ščoričnoї ocinky zrilosti systemy upravlinnja bezpekoju poľotiv (Safety Management System – SMS)  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Украерорух підтвердив відповідність SMS за 17 напрямками стандартів безпеки польотів. За якими критеріями оцінювали. Оцінка здійснювалася в рамках спільного проекту Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) і Міжнародної організації цивільних підприємств аеронавігаційного обслуговування (CANSO). Підприємство піднялося в рейтингу з торішнього 10 місця на 3. Додамо, що Украерорух – державне підприємство обслуговування повітряного руху України. Його заснували 24 грудня 1992 року. Підприємство є головним постачальником аеронавігаційних послуг в Україні. Його діяльність регулює Міністерство інфраструктури. Основне завдання підприємства полягає в забезпеченні безпечного аеронавігаційного обслуговування в повітряному просторі України та в повітряному просторі над відкритим морем, за який відповідає країна відповідно до міжнародних договорів. Нагадаємо, що українська авіакомпанія відкрила представництво у США, штат Техас. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну.
Реклама 👇 Замовити

«Украерорух» підтвердив відповідність SMS за 17 напрямками стандартів безпеки польотів.

За якими критеріями оцінювали

Оцінка здійснювалася в рамках спільного проекту Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) і Міжнародної організації цивільних підприємств аеронавігаційного обслуговування (CANSO). Підприємство піднялося в рейтингу з торішнього 10 місця на 3.

Додамо, що «Украерорух» – державне підприємство обслуговування повітряного руху України. Його заснували 24 грудня 1992 року. Підприємство є головним постачальником аеронавігаційних послуг в Україні. Його діяльність регулює Міністерство інфраструктури. Основне завдання підприємства полягає в забезпеченні безпечного аеронавігаційного обслуговування в повітряному просторі України та в повітряному просторі над відкритим морем, за який відповідає країна відповідно до міжнародних договорів.

Нагадаємо, що українська авіакомпанія відкрила«Украерорух» увійшов у ТОП авіапровайдерів Європи 1«Антонов» відкрив представництво у Техасі представництво у США, штат Техас. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: