fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Молоді українські митці отримають премії

Molodi ukraїnśki mytci otrymajuť premiї
На здобуття стипендії висуватимуться громадяни України віком від 14 до 35 років. Це молоді письменники, митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, які мають творчі досягнення  
Na zdobuttja stypendiї vysuvatymuťsja gromadjany Ukraїny vikom vid 14 do 35 rokiv. Ce molodi pyśmennyky, mytci u sferi muzyčnogo, teatraľnogo, obrazotvorčogo, horeografičnogo, estradno-cyrkovogo mystectva ta kinomystectva, jaki majuť tvorči dosjagnennja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності. Про що йдеться в указі. Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів. Нагадаємо, що молоді українські архітектори можуть позмагатися на Youth Competition 2018. Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині тощо.
Реклама 👇 Замовити

Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності.

Про що йдеться в указі

Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів.

Нагадаємо, що молоді українські архітектори можуть позмагатисяМолоді українські митці отримають премії 1Архітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018» на «Youth Competition 2018». Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: