Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Молоді українські митці отримають премії

Molodi ukraїnśki mytci otrymajuť premiї

На здобуття стипендії висуватимуться громадяни України віком від 14 до 35 років. Це молоді письменники, митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, які мають творчі досягнення  
Na zdobuttja stypendiї vysuvatymuťsja gromadjany Ukraїny vikom vid 14 do 35 rokiv. Ce molodi pyśmennyky, mytci u sferi muzyčnogo, teatraľnogo, obrazotvorčogo, horeografičnogo, estradno-cyrkovogo mystectva ta kinomystectva, jaki majuť tvorči dosjagnennja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності. Про що йдеться в указі. Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів. Нагадаємо, що молоді українські архітектори можуть позмагатися на Youth Competition 2018. Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині тощо.

Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності.

Про що йдеться в указі

Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів.

Нагадаємо, що молоді українські архітектори можуть позмагатися на «Youth Competition 2018». Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: