fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дизайнери розробляють айдентику для Скадовська

Dyzajnery rozrobljajuť ajdentyku dlja Skadovśka
Київські дизайнери Дмитро Буланов і Сергій Грабінський презентували 2 концепції туристичного логотипу та айдентики Скадовського району  
Kyїvśki dyzajnery Dmytro Bulanov i Sergij Grabinśkyj prezentuvaly 2 koncepciї turystyčnogo logotypu ta ajdentyky Skadovśkogo rajonu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перед початком розробки концепції айдентики Скадовська дизайнери виїжджали на місце для детального ознайомлення з історією, інфраструктурою і туристичним потенціалом. Які концепції презентували. Після відвідин міста дизайнери близько півтора тижні займалися розробкою і пошуком рішень – провели аналіз всього того, що ми побачили і почули. Вивчали фотографії, шукали додаткову інформацію. В результаті прийшли до 2 концепцій, які презентували місцевій владі. Ті одобрили обидві. В айдентиці і логотипі району буде фігурувати словосполучення Скадовський край. Місто спочатку будувалося, як порт і як оздоровчий курорт. Його медитативна, спокійна атмосфера – одна з особливостей цього краю, наголошують дизайнери. Одним з основних символів, який використовується в айдентиці району – знаменитий Джарилгачський маяк. Друга концепція Синтез 4 стихій представляє місце як оздоровчий курорт. Вона побудована на графічному зображенні 4 стихій – море, сонце, повітря і пісок. Побачити візуалізацію концепції жителі і гості району зможуть після того, як одна із запропонованих ідей буде офіційно затверджена. Нагадаємо, що компанія Нібулон планує відновити пасажирські перевезення до Одеси, Залізного Порту, Скадовська. Розглядається питання придбання суден типу катамарана, щоб здійснювати пасажирські перевезення людей між містами Чорним морем.
Реклама 👇 Замовити

Перед початком розробки концепції айдентики Скадовська дизайнери виїжджали на місце для детального ознайомлення з історією, інфраструктурою і туристичним потенціалом.

Які концепції презентували

Після відвідин міста дизайнери близько півтора тижні займалися розробкою і пошуком рішень – провели аналіз всього того, що ми побачили і почули. Вивчали фотографії, шукали додаткову інформацію. В результаті прийшли до 2 концепцій, які презентували місцевій владі. Ті одобрили обидві. В айдентиці і логотипі району буде фігурувати словосполучення «Скадовський край». Місто спочатку будувалося, як порт і як оздоровчий курорт. Його медитативна, спокійна атмосфера – одна з особливостей цього краю, наголошують дизайнери. Одним з основних символів, який використовується в айдентиці району – знаменитий Джарилгачський маяк.

Друга концепція «Синтез 4 стихій» представляє місце як оздоровчий курорт. Вона побудована на графічному зображенні 4 стихій – море, сонце, повітря і пісок. Побачити візуалізацію концепції жителі і гості району зможуть після того, як одна із запропонованих ідей буде офіційно затверджена.

Нагадаємо, що компанія «Нібулон» планує відновитиДизайнери розробляють айдентику для Скадовська 1«Нібулон» запустить онлайн-продаж квитків пасажирські перевезення до Одеси, Залізного Порту, Скадовська. Розглядається питання придбання суден типу катамарана, щоб здійснювати пасажирські перевезення людей між містами Чорним морем.

Джерело: Zruchno.travel

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: