fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український Дім у Давосі транслюватиме Форум у Facebook

Ukraїnśkyj Dim u Davosi transljuvatyme Forum u Facebook
Як ми вже писали, українська делегація інноваторів та бізнесменів цими днями прибула до Давосу, аби стати учасниками Світового економічного Форуму. А спостерігати за дискусіями можна буде наживо — у Facebook проводимуться низка трансляцій наживо
Jak my vže pysaly, ukraїnśka delegacija innovatoriv ta biznesmeniv cymy dnjamy prybula do Davosu, aby staty učasnykamy Svitovogo ekonomičnogo Forumu. A sposterigaty za dyskusijamy možna bude nažyvo — u Facebook provodymuťsja nyzka transljacij nažyvo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тематичні дискусійні панелі у Давосі будуть транслюватися на Facebook-сторінці Українського Дому. Які дискусії у Давосі транслюватимуть наживо. 24 січня о 18:00 за київським часом, в рамках Українського Дому в Давосі, який працюватиме під час Всесвітнього економічного форуму, відбудеться дискусійна панель DataScience: Забезпечуючи контроль людини над даними. Під час цього заходу українські та міжнародні експерти обговорять проблеми розвитку штучного інтелекту та потенціал України у якості світового центру з Data Science. Головні теми обговорення. Як розвиток технологій, які засновані на Data Science, впливає на вимоги до технічних фахівців? Чи станемо ми свідками гострої конкуренції між штучним інтелектом та людиною? Що потрібно зробити для того, щоб підприємства та уряди мали достатні професійні кадрові можливості для роботи з даними? Серед учасників — Фаедра Крусос, Chief Innovation Officer, Libra Group; Алекс Фрідлянд, керуючий директор з питань приватного капіталу Soros Fund Management; Борис Працюк, Head of R&D,Ciklum; Олексій Скрипник, народний депутат України; засновник ELEKS. Виконавчий директор Асоціації ІТ України Олександр Кубраков підкреслив, що цінність і потенціал українського IT-сектору полягають не лише у розвитку економіки України, але й у вирішенні глобальних технологічних викликів, які зараз постають перед усіма нами. Про це й говоритимуть під час панельної дискусії. Український Дім працюватиме з 22 по 26 січня 2018 року. Організатором проекту виступає Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund та Фондом Віктора Пінчука. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в рамках Давосського форуму буде обговорюватися вплив технологій на громадянські активності в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Тематичні дискусійні панелі у Давосі будуть транслюватися на Facebook-сторінці Українського Дому.

Які дискусії у Давосі транслюватимуть наживо

24 січня о 18:00 за київським часом, в рамках Українського Дому в Давосі, який працюватиме під час Всесвітнього економічного форуму, відбудеться дискусійна панель «DataScience: Забезпечуючи контроль людини над даними». Під час цього заходу українські та міжнародні експерти обговорять проблеми розвитку штучного інтелекту та потенціал України у якості світового центру з Data Science.

Головні теми обговорення

  • Як розвиток технологій, які засновані на Data Science, впливає на вимоги до технічних фахівців?
  • Чи станемо ми свідками гострої конкуренції між штучним інтелектом та людиною?
  • Що потрібно зробити для того, щоб підприємства та уряди мали достатні професійні кадрові можливості для роботи з даними?

Серед учасників — Фаедра Крусос, Chief Innovation Officer, Libra Group; Алекс Фрідлянд, керуючий директор з питань приватного капіталу Soros Fund Management; Борис Працюк, Head of R&D,Ciklum; Олексій Скрипник, народний депутат України; засновник ELEKS.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Виконавчий директор Асоціації «ІТ України» Олександр Кубраков підкреслив, що цінність і потенціал українського IT-сектору полягають не лише у розвитку економіки України, але й у вирішенні глобальних технологічних викликів, які зараз постають перед усіма нами. Про це й говоритимуть під час панельної дискусії.

Український Дім працюватиме з 22 по 26 січня 2018 року. Організатором проекту виступає Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCAУкраїнський Дім у Давосі транслюватиме Форум у Facebook 1Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі) в партнерстві з Western NIS Enterprise Fund та Фондом Віктора Пінчука.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в рамках Давосського форуму буде обговорюватисяУкраїнський Дім у Давосі транслюватиме Форум у Facebook 2На форумі у Давосі українці дискутуватимуть про технології в суспільстві вплив технологій на громадянські активності в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: