fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Низку фільмів від Netflix та Amazon номіновано на Оскар

Nyzku fiľmiv vid Netflix ta Amazon nominovano na Oskar
Оголосили офіційних номінантів на 90-ту щорічну премію Оскар. Ця новина стала хорошою для Netflix та Amazon. Фільми, до створення яких долучилися компанії, опинилися серед претендентів на найпрестижнішу нагороду в кінематографі США
Ogolosyly oficijnyh nominantiv na 90-tu ščoričnu premiju Oskar. Cja novyna stala horošoju dlja Netflix ta Amazon. Fiľmy, do stvorennja jakyh dolučylysja kompaniї, opynylysja sered pretendentiv na najprestyžnišu nagorodu v kinematografi SŠA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед номінантів на ювілейну премію Оскар опинився фільм Ферма Мадбаунд (Mudbound) виробництва Netflix. Також експерти кінопремії відзначили комедію Кохання — хвороба (The Big Sick) співдистрибюторства Amazon Studios. Хто і за що може отримати Оскар цього року. Ферма Мадбаунд власного виробництва Netflix розповідає історію двох сімей, одна з них — афроамериканської зовнішності. Герої кінострічки займаються сільським господарством у дельті Міссісіпі. Фільм отримав чотири номінації — в тому числі Найкраща актриса другого плану (Мері Джей Блайдж), Найкращий адаптований сценарій (Ді Ріс і Верджил Вільямс) і Найкраща оригінальна пісня (Mighty River — Мері Джей Блайдж). Окрім того, Рейчел Моррісон стала першою жінкою, котру номінували на Оскар за Кращий кінематограф. Також Netflix відзначили в категорії Найкращий документальний повнометражний фільм. Кіноексперти номінували Ікар (Icarus) та Strong Island. Водночас, Емілі В. Гордон і Кумейл Нанджиані (відомий завдяки серіалу Кремнієва долина) номіновали на Кращий сценарій до фільму за картинку Кохання — хвороба, дистрибюторами якої були Amazon Studios та Lionsgate. До слова, кінострічка Манчестер біля моря спільного дистрибюторства Roadside Attractions і Amazon Studios перемогла у цій же категорії минулого року. Переможців кінопремії Оскар оголосять 4 березня 2018-го. Більше про українське кіно, онлайн-медіа та технології можна дізнатися з нашого інтервю з Лукяном Галкіним.
Реклама 👇 Замовити

Серед номінантів на ювілейну премію Оскар опинився фільм «Ферма Мадбаунд» («Mudbound») виробництва Netflix. Також експерти кінопремії відзначили комедію «Кохання — хвороба» («The Big Sick») співдистриб’юторства Amazon Studios.

Хто і за що може отримати Оскар цього року

«Ферма Мадбаунд» власного виробництва Netflix розповідає історію двох сімей, одна з них — афроамериканської зовнішності. Герої кінострічки займаються сільським господарством у дельті Міссісіпі. Фільм отримав чотири номінації — в тому числі «Найкраща актриса другого плану» (Мері Джей Блайдж), «Найкращий адаптований сценарій» (Ді Ріс і Верджил Вільямс) і «Найкраща оригінальна пісня» («Mighty River» — Мері Джей Блайдж). Окрім того, Рейчел Моррісон стала першою жінкою, котру номінували на Оскар за «Кращий кінематограф».

Також Netflix відзначили в категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм». Кіноексперти номінували «Ікар» («Icarus») та «Strong Island».

Водночас, Емілі В. Гордон і Кумейл Нанджиані (відомий завдяки серіалу «Кремнієва долина») номіновали на «Кращий сценарій до фільму» за картинку «Кохання — хвороба», дистриб’юторами якої були Amazon Studios та Lionsgate. До слова, кінострічка «Манчестер біля моря» спільного дистриб’юторства Roadside Attractions і Amazon Studios перемогла у цій же категорії минулого року.