fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft та Hyperledger долучилися до цифрової ідентифікації на blockchain

Microsoft ta Hyperledger dolučylysja do cyfrovoї identyfikaciї na blockchain
Технологічний гігант Microsoft та блокчейновий альянс Hyperledger долучилися до ініціативи цифрової ідентифікації на базі блокчейну ID2020 Alliance. Про це оголосили вчора під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі, Швейцарія
Tehnologičnyj gigant Microsoft ta blokčejnovyj aľjans Hyperledger dolučylysja do iniciatyvy cyfrovoї identyfikaciї na bazi blokčejnu ID2020 Alliance. Pro ce ogolosyly včora pid čas Vsesvitńogo ekonomičnogo forumu v Davosi, Švejcarija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Альянс Microsoft та Hyperledger разом із Міжнародним обчислювальним центром ООН спрямований на покращення життя людей шляхом забезпечення цифрової ідентифікації. Обєднана група розробляє рішення, зосереджуючись на прямому володінні користувача та контролі над особистими даними, використовуючи технологію блокчейн. У чому суть цифрової ідентифікації на blockchain. Питання полягає в тому, що понад 1,1 млрд людей на планеті стикаються з тим, що не можуть підтвердити свою особистість. Таке трапляється через те, що особа не має базових ідентифікаційних документів. Відповідно, це заважає людям отримати доступ до переваг, послуг, гуманітарних програм. Як повідомляє Світовий банк, ситуація також провокує виникнення більш серйозних питань, зокрема, проблему торгівлі людьми. В даний час ініціатива ID2020 отримала пожертвування від Microsoft на суму $1 млн, а також внески від організацій, включаючи Фонд Рокфеллера та компанію Accenture. В альянсі пояснили, що цифрова ідентифікація, яка належить користувачеві, включає в себе державні форми юридичної ідентифікації та дозволяє безперервний процес аутентифікації для людей та установ. Нещодавно стало відомо, що MasterСard запустить біометрію навесні 2019-го. Користувачі компанії матимуть можливість використовувати біометричні дані, такі як відбитки пальців чи розпізнавання обличчя, для ідентифікації під час покупок і оплат.
Реклама 👇 Замовити

Альянс Microsoft та Hyperledger разом із Міжнародним обчислювальним центром ООН спрямований на покращення життя людей шляхом забезпечення цифрової ідентифікації. Об’єднана група розробляє рішення, зосереджуючись на прямому володінні користувача та контролі над особистими даними, використовуючи технологію блокчейн.

У чому суть цифрової ідентифікації на blockchain

Питання полягає в тому, що понад 1,1 млрд людей на планеті стикаються з тим, що не можуть підтвердити свою особистість. Таке трапляється через те, що особа не має базових ідентифікаційних документів. Відповідно, це заважає людям отримати доступ до переваг, послуг, гуманітарних програм. Як повідомляє Світовий банк, ситуація також провокує виникнення більш серйозних питань, зокрема, проблему торгівлі людьми.

В даний час ініціатива ID2020 отримала пожертвування від Microsoft на суму $1 млн, а також внески від організацій, включаючи Фонд Рокфеллера та компанію Accenture. В альянсі пояснили, що цифрова ідентифікація, яка належить користувачеві, включає в себе державні форми юридичної ідентифікації та дозволяє безперервний процес аутентифікації для людей та установ.

Нещодавно стало відомо, що MasterСard запуститьMicrosoft та Hyperledger долучилися до цифрової ідентифікації на blockchain 1MasterСard запустить біометрію у квітні 2019-го біометрію навесні 2019-го. Користувачі компанії матимуть можливість використовувати біометричні дані, такі як відбитки пальців чи розпізнавання обличчя, для ідентифікації під час покупок і оплат.

Джерело: CoinDesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: