fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google почала продавати аудіокниги

Google počala prodavaty audioknygy
Корпорація підтвердила інформацію про запуск розділу з аудіокнигами в магазині додатків Google Play Store. З вівторка, 23 січня, аудіокниги стали доступними користувачам сервісу в 45-ти країнах, 9-ма мовами
Korporacija pidtverdyla informaciju pro zapusk rozdilu z audioknygamy v magazyni dodatkiv Google Play Store. Z vivtorka, 23 sičnja, audioknygy staly dostupnymy korystuvačam servisu v 45-ty kraїnah, 9-ma movamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Повний перелік країн, в яких доступна нова послуга, компанія не наводить. В українському Google Play наразі аудіокниг немає. Коли цей розділ стане доступний українським користувачам поки невідомо. Про особливості придбання аудіокниг у Google Play. Завдяки цим аудіокнигам ви зможете витратити час у заторі, на біговій доріжці або в черзі на читання. Просто знаходьте свій наступний цікавий твір за прийнятною ціною та насолоджуйтеся ним у Android, iOS та у мережі за допомогою розділу Книги. Також діліться своєю улюбленою аудіокнигою з усіма членами родини через сімейну бібліотеку без додаткової оплати, навіть якщо вони використовують інший пристрій. Улюблені аудіокниги також можна прослуховувати на пристроях із помічником Google без додаткової плати. Для цього потрібно лише сказати: Ok Google, read my book. Так само можна поцікавитися в помічника, хто є автором книги, або попросити припинити читання через 20 хв, щоб установити таймер для читання перед сном. У майбутньому підтримка нової функціональності зявиться і на платформі Android Auto. Книги можна буде купувати в роздріб без платної підписки, що є неабиякою перевагою. Також можна слухати аудіокнигу, переключаючись із одного пристрою на інший. Серед інших відмінних рис аудіокниг від корпорації можна відзначити можливість попереднього прослуховування уривка. Нещодавно корпорація спростила створення нейромереж. 17 січня компанія Google оголосила про запуск альфа-тестування свого нового продукту AutoML Vision. Цей сервіс дозволяє створювати моделі для розпізнавання зображень.  
Реклама 👇 Замовити

Повний перелік країн, в яких доступна нова послуга, компанія не наводить. В українському Google Play наразі аудіокниг немає. Коли цей розділ стане доступний українським користувачам поки невідомо.

Про особливості придбання аудіокниг у Google Play

Завдяки цим аудіокнигам ви зможете витратити час у заторі, на біговій доріжці або в черзі на читання. Просто знаходьте свій наступний цікавий твір за прийнятною ціною та насолоджуйтеся ним у Android, iOS та у мережі за допомогою розділу Книги. Також діліться своєю улюбленою аудіокнигою з усіма членами родини через сімейну бібліотеку без додаткової оплати, навіть якщо вони використовують інший пристрій.

Улюблені аудіокниги також можна прослуховувати на пристроях із помічником Google без додаткової плати. Для цього потрібно лише сказати: «Ok Google, read my book». Так само можна поцікавитися в помічника, хто є автором книги, або попросити припинити читання через 20 хв, щоб установити таймер для читання перед сном. У майбутньому підтримка нової функціональності з’явиться і на платформі Android Auto.

Google почала продавати аудіокниги 1

Книги можна буде купувати в роздріб без платної підписки, що є неабиякою перевагою. Також можна слухати аудіокнигу, переключаючись із одного пристрою на інший. Серед інших відмінних рис аудіокниг від корпорації можна відзначити можливість попереднього прослуховування уривка.

Нещодавно корпорація спростила створення нейромереж. 17 січня компанія Google оголосилаGoogle почала продавати аудіокниги 2Google спростила створення нейромереж про запуск альфа-тестування свого нового продукту AutoML Vision. Цей сервіс дозволяє створювати моделі для розпізнавання зображень.

 

Теґи: Google
Джерело: Google Blog

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: