fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українець заснував інвестиційний фонд у Каліфорнії

Ukraїneć zasnuvav investycijnyj fond u Kaliforniї
Засновник та генеральний директор компанії Worldwide Aeros Corp. (AEROS) Ігор Пастернак приїхав з України до США майже чверть століття тому і відтоді створив у Каліфорнії багатомільйонний бізнес з будівництва сучасних дирижаблів та аеростатів  
Zasnovnyk ta generaľnyj dyrektor kompaniї Worldwide Aeros Corp. (AEROS) Igor Pasternak pryїhav z Ukraїny do SŠA majže čverť stolittja tomu i vidtodi stvoryv u Kaliforniї bagatomiľjonnyj biznes z budivnyctva sučasnyh dyryžabliv ta aerostativ  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підприємець українського похоження зі США Ігор Пастернак заснував американо-український промисловий інвестиційний фонд. У яких напрямках працюватиме фонд. Пріоритетний напрямок діяльності фонду – спільні проекти у оборонній та аерокосмічній галузях України. Підприємець вже зробив пропозицію голові Укроборонпрому Роману Романову увійти у дослідницьку раду Фонду. В умовах війни, це буде амбіційний та успішний проект, переконаний Ігор Пастернак. Нагадаємо, що у 2017 році покращив свої позиції у світовому рейтингу продажів зброї. Державний концерн покращив свою позицію на 7 сходинок у світовому переліку постачальників озброєнь на зовнішні ринки. Ще у 2015 році українське підприємство було на 84-й позиції. Продажі техніки та зброї у 2016 році склали $1 млрд. Дослідники ринку наголошують, що у 2016 році світовий ринок озброєнь вперше за 5 років збільшився.  
Реклама 👇 Замовити

Підприємець українського похоження зі США Ігор Пастернак заснував американо-український промисловий інвестиційний фонд.

У яких напрямках працюватиме фонд

Пріоритетний напрямок діяльності фонду – спільні проекти у оборонній та аерокосмічній галузях України. Підприємець вже зробив пропозицію голові «Укроборонпрому» Роману Романову увійти у дослідницьку раду Фонду. В умовах війни, це буде амбіційний та успішний проект, переконаний Ігор Пастернак.

Нагадаємо, що у 2017 році покращивУкраїнець заснував інвестиційний фонд у Каліфорнії 1«Укроборонпром» покращив позиції у світовому рейтингу свої позиції у світовому рейтингу продажів зброї. Державний концерн покращив свою позицію на 7 сходинок у світовому переліку постачальників озброєнь на зовнішні ринки. Ще у 2015 році українське підприємство було на 84-й позиції. Продажі техніки та зброї у 2016 році склали $1 млрд. Дослідники ринку наголошують, що у 2016 році світовий ринок озброєнь вперше за 5 років збільшився.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: