fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Усі пандуси трьох українських міст зібрали в мобільному додатку Friendly City

Usi pandusy tŕoh ukraїnśkyh mist zibraly v mobiľnomu dodatku Friendly City
За допомогою мобільного додатку можна відслідкувати наявність, а також якість пандусів для будівель Івано-Франківська, Львова та Чернівців  
Za dopomogoju mobiľnogo dodatku možna vidslidkuvaty najavnisť, a takož jakisť pandusiv dlja budiveľ Ivano-Frankivśka, Lvova ta Černivciv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В додатку Friendly City, котрий зібрав мережу пандусів на міських вулицях, присутня електронна мапа. На ній різними маркерами відображаються дані щодо наявності та справності пандусів. Є можливість відображення даних за типами окремих будівель та споруд. На часі дізнатися про це докладніше. Для кого розробили додаток. Додаток Friendly City орієнтований в першу чергу на людей, які пересуваються на візках, а також людей з дитячими візочками, котрим потрібні пандуси. Проект представляє інтерактивну мапу із нанесеними на неї відмітками про наявність пандусів у конкретному місті чи районі міста. Різними кольорами позначена різна доступність будівель. Автор запрошує допрацьовувати цю онлайн-мапу всіх небайдужих. Інклюзивність у мобільних застосунках та онлайн-сервісах поступово дедалі більше впроваджується в Україні — і вже є декілька працюючих сервісів такого роду. Нагадаємо, що у двох прозорих офісах у Вінниці, на Старому місті та в мікрорайоні Вишенька, було запущено новий електронний додаток для людей з порушенням слуху. Спеціалізований мобільний застосунок під назвою ConnectPRO був розроблений українськими IT-фахівцями. Розробка дає змогу спілкуватися в режимі онлайн-чату. Завдяки йому мовлення співробітника Прозорого офісу перетворюється на текстові повідомлення. ці текстові сповіщення надходять відвідувачу з проблемами слуху на його смартфон. У програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу: впродовж робочого дня у режимі відеозв’язку доступний сурдоперекладач. Скористатися ним можуть усі відвідувачі цих прозорих офісів у Вінниці.
Реклама 👇 Замовити

В додатку Friendly City, котрий зібрав мережу пандусів на міських вулицях, присутня електронна мапа. На ній різними маркерами відображаються дані щодо наявності та справності пандусів. Є можливість відображення даних за типами окремих будівель та споруд. На часі дізнатися про це докладніше.

Для кого розробили додаток

Додаток Friendly City орієнтований в першу чергу на людей, які пересуваються на візках, а також людей з дитячими візочками, котрим потрібні пандуси. Проект представляє інтерактивну мапу із нанесеними на неї відмітками про наявність пандусів у конкретному місті чи районі міста. Різними кольорами позначена різна доступність будівель. Автор запрошує допрацьовувати цю онлайн-мапу всіх небайдужих.

Інклюзивність у мобільних застосунках та онлайн-сервісах поступово дедалі більше впроваджується в Україні — і вже є декілька працюючих сервісів такого роду. Нагадаємо, що у двох «прозорих офісах» у Вінниці, на Старому місті та в мікрорайоні «Вишенька», було запущено новий електронний додаток для людей з порушенням слуху.

Спеціалізований мобільний застосунок під назвою ConnectPRO був розроблений українськими IT-фахівцями. Розробка дає змогу спілкуватися в режимі онлайн-чату. Завдяки йому мовлення співробітника «Прозорого офісу» перетворюється на текстові повідомлення. ці текстові сповіщення надходять відвідувачу з проблемами слуху на його смартфон. У програмі є сервіс онлайн-сурдоперекладу: впродовж робочого дня у режимі відеозв’язку доступний сурдоперекладач. Скористатися ним можуть усі відвідувачі цих прозорих офісів у Вінниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Доброго дня. А можна назву додатку наявності пандусів? З тексту незрозуміло.

2
Олександр Мамзуренко

Вітаю. Ось додаток у Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igorko.accesibleif

3

Дякую, Олександр!

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: