fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt

7 ukraїnśkyh startapiv potrapylo do premiї vid Product Hunt
Одразу низка українських проектів потрапила до підсумкової частини голосування за найкращі стартапи року за версією платформи Product Hunt. Підтримати українців можна у голосуванні до кінця тижня
Odrazu nyzka ukraїnśkyh proektiv potrapyla do pidsumkovoї častyny golosuvannja za najkrašči startapy roku za versijeju platformy Product Hunt. Pidtrymaty ukraїnciv možna u golosuvanni do kincja tyžnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Одразу низка розробок та особистостей із стартап-спільноти України потрапили до списку фіналістів від Product Hunt. Кого можна знайти у номінаціях Product Hunt. До переліку компаній та продуктів потрапили віртуальна клавіатура для iOS від Grammarly. Її номінують на звання Мобільного додатку року. Ботом року може стати за належної підтримки розробка PatentBot. Цей інструмент створено за участю українських розробників та юристів компанії Juscutum. Дизайнерським інструментом може стати одразу 2 стартапи з України — Flawless App та Crello. А на Споживчий продукт року претендує сервіс настільних додатків за передплатою під назвою Setapp від компанії MacPaw. А серед Найдивніших продуктів року опинилися маска-гарнітура Hushme та пристрій для заохочення домашніх улюбленців Petcube Bites. Українців можна знайти також і серед особистостей. Номінацію Творець року можуть отримати співзасновниця Flawless App Ліза Дзюба та засновниця Adioma Анна Віталь. А на Учасника спільноти року номіновано Дарину Кулю, засновницю Vidyard. Голосування завершиться у неділю, 28 січня 2018-го. Підтримати проекти можна за посиланням. Раніше ми повідомляли про те, що українець увійшов до списку найкращих підприємців Forbes віком до 30 років. Також українські стартапи та інноватори вчора прибули до Давосу, аби стати учасниками Українського Дому на Світовому економічному Форумі.
Реклама 👇 Замовити

Одразу низка розробок та особистостей із стартап-спільноти України потрапили до списку фіналістів від Product Hunt.

Кого можна знайти у номінаціях Product Hunt

До переліку компаній та продуктів потрапили віртуальна клавіатура для iOS від Grammarly7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 110 українських стартапів, що стали всесвітньо знаними в 2017-му. Її номінують на звання «Мобільного додатку року». «Ботом року» може стати за належної підтримки розробка PatentBot7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 2Названо найкращі legal tech-стартапи України. Цей інструмент створено за участю українських розробників та юристів компанії Juscutum. «Дизайнерським інструментом» може стати одразу 2 стартапи з України — Flawless App та Crello7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 3Як створювати анімовані дизайни для соцмереж — рецепт від Crello. А на «Споживчий продукт року» претендує сервіс настільних додатків за передплатою під назвою Setapp7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 4Ярослав Степаненко, Setapp: «Ми завжди забезпечуємо обіцяне» від компанії MacPaw.

А серед «Найдивніших продуктів року» опинилися маска-гарнітура Hushme7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 5Український стартап Hushme запустив кампанію на Kickstarter та пристрій для заохочення домашніх улюбленців Petcube Bites7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 6Petcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом.

Українців можна знайти також і серед особистостей. Номінацію «Творець року» можуть отримати співзасновниця Flawless App Ліза Дзюба та засновниця Adioma Анна Віталь. А на «Учасника спільноти року» номіновано Дарину Кулю, засновницю Vidyard.

Голосування завершиться у неділю, 28 січня 2018-го. Підтримати проекти можна за посиланням.

Раніше ми повідомляли про те, що українець увійшов до списку7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 7Українець потрапив у ТОП найкращих ІТ-підприємців Європи найкращих підприємців Forbes віком до 30 років. Також українські стартапи та інноватори вчора прибули до Давосу7 українських стартапів потрапило до премії від Product Hunt 8Українська делегація бізнесменів та інноваторів вирушає на Форум у Давосі, аби стати учасниками «Українського Дому» на Світовому економічному Форумі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: