Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укртрансгаз» почав виробляти енергію від сонячних батарей

«Ukrtransgaz» počav vyrobljaty energiju vid sonjačnyh batarej

Сонячна електростанція потужністю 300 кВт – це пілотний проект відновлювальної енергетики в групі «Нафтогазу». Вона збудована в місті Боярка та запущена в експлуатацію на початку 2017 року  
Sonjačna elektrostancija potužnistju 300 kVt – ce pilotnyj proekt vidnovljuvaľnoї energetyky v grupi «Naftogazu». Vona zbudovana v misti Bojarka ta zapuščena v ekspluataciju na počatku 2017 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перша сонячна електростанція Укртрансгазу почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України по зеленому тарифу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба компанії. Коли почала роботу станція. З 1 грудня СЕС почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України. За попередніми розрахунками, найбільшу кількість енергії, 55 МВт/год, вона може виробити у липні. Найменшу – 6,2 МВт/год – у грудні. Всього очікується, що станція з 1140 сонячних панелей буде генерувати 400 МВт/год електроенергії на рік. Цього обсягу вистачить, щоб забезпечити електрикою протягом року сучасну 24-поверхову свічку. Поки що це – єдина сонячна станція в Укртрансгазі, але компанія маємо намір продовжити таку практику на об’єктах основного виробництва. Нагадаємо, що на території ЧАЕС відкриють сонячну електростанцію протягом кількох тижнів. Сонячні панелі закріплені на бетонних блоках, а не розміщені на землі, бо грунт залишається забрудненим радіацією.

Перша сонячна електростанція «Укртрансгазу» почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України по «зеленому тарифу». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба компанії.

Коли почала роботу станція

З 1 грудня СЕС почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України. За попередніми розрахунками, найбільшу кількість енергії, 55 МВт/год, вона може виробити у липні. Найменшу – 6,2 МВт/год – у грудні. Всього очікується, що станція з 1140 сонячних панелей буде генерувати 400 МВт/год електроенергії на рік. Цього обсягу вистачить, щоб забезпечити електрикою протягом року сучасну 24-поверхову «свічку». Поки що це – єдина сонячна станція в Укртрансгазі, але компанія маємо намір продовжити таку практику на об’єктах основного виробництва.

Нагадаємо, що на території ЧАЕС відкриють сонячну електростанцію протягом кількох тижнів. Сонячні панелі закріплені на бетонних блоках, а не розміщені на землі, бо грунт залишається забрудненим радіацією.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: