fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укртрансгаз» почав виробляти енергію від сонячних батарей

«Ukrtransgaz» počav vyrobljaty energiju vid sonjačnyh batarej
Сонячна електростанція потужністю 300 кВт – це пілотний проект відновлювальної енергетики в групі «Нафтогазу». Вона збудована в місті Боярка та запущена в експлуатацію на початку 2017 року  
Sonjačna elektrostancija potužnistju 300 kVt – ce pilotnyj proekt vidnovljuvaľnoї energetyky v grupi «Naftogazu». Vona zbudovana v misti Bojarka ta zapuščena v ekspluataciju na počatku 2017 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перша сонячна електростанція компанії Укртрансгаз почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України. Передача енергоресурсу здійснюється у відповідності до зеленого тарифу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба компанії-енергопостачальника. На часі дізнатися більше про характеристики нового енергетичного об’єкту та подальші плани виробника електроенергії щодо сонячної енергетики. Коли почала роботу станція. З 1 грудня 2017 року сонячна електростанція почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України. За попередніми розрахунками фахівців компанії-постачальника, найбільшу кількість енергії, еквівалентну 55 МВт/год, ця станція може виробити у липні 2018 року. Найменший обсяг у еквіваленті 6,2 МВт/год об’єкти випустить у грудні. Всього очікується, що станція, котра складається з 1140 сонячних панелей, буде генерувати 400 МВт/год електроенергії на рік. Зазначеного вище обсягу електричної енергії вистачить, щоби забезпечити електрикою протягом року сучасну 24-поверхову будівлю, зазначають у компанії. Поки що це – єдина сонячна станція в складі Укртрансгазу. Втім, компанія заявила також, що має намір продовжити таку практику відкриття сонячних електростанцій на об’єктах основного виробництва і запроваджувати нові потужності сонячних батарей. Нагадаємо, раніше ми інформували, що на території Чонрнобильської атомної електростанції відкриють сонячну електростанцію протягом кількох тижнів. Сонячні панелі на цьому об’єкті закріплені на бетонних блоках, а не розміщені на землі, бо ґрунт на цій території залишається забрудненим радіацією.
Реклама 👇 Замовити

Перша сонячна електростанція компанії «Укртрансгаз» почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України. Передача енергоресурсу здійснюється у відповідності до «зеленого тарифу». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба компанії-енергопостачальника. На часі дізнатися більше про характеристики нового енергетичного об’єкту та подальші плани виробника електроенергії щодо сонячної енергетики.

Коли почала роботу станція

З 1 грудня 2017 року сонячна електростанція почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України. За попередніми розрахунками фахівців компанії-постачальника, найбільшу кількість енергії, еквівалентну 55 МВт/год, ця станція може виробити у липні 2018 року. Найменший обсяг у еквіваленті 6,2 МВт/год об’єкти випустить у грудні. Всього очікується, що станція, котра складається з 1140 сонячних панелей, буде генерувати 400 МВт/год електроенергії на рік. Зазначеного вище обсягу електричної енергії вистачить, щоби забезпечити електрикою протягом року сучасну 24-поверхову будівлю, зазначають у компанії. Поки що це – єдина сонячна станція в складі «Укртрансгазу». Втім, компанія заявила також, що має намір продовжити таку практику відкриття сонячних електростанцій на об’єктах основного виробництва і запроваджувати нові потужності сонячних батарей.

Нагадаємо, раніше ми інформували, що на території Чонрнобильської атомної електростанції відкриють«Укртрансгаз» почав виробляти енергію від сонячних батарей 1Першу сонячну електростанцію запустять на території ЧАЕС сонячну електростанцію протягом кількох тижнів. Сонячні панелі на цьому об’єкті закріплені на бетонних блоках, а не розміщені на землі, бо ґрунт на цій території залишається забрудненим радіацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: