fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

57 українських чиновників задекларували Bitcoin

57 ukraїnśkyh čynovnykiv zadeklaruvaly Bitcoin
Українські чиновники другий рік поспіль вносять криптовалюти у свої декларації. Зокрема, за цей час чиновниками вже задекларовано 34 239 біткоїнів. Про це повідомляє сайт платформи по роботі з відкритими даними Opendatabot  
Ukraїnśki čynovnyky drugyj rik pospiľ vnosjať kryptovaljuty u svoї deklaraciї. Zokrema, za cej čas čynovnykamy vže zadeklarovano 34 239 bitkoїniv. Pro ce povidomljaje sajt platformy po roboti z vidkrytymy danymy Opendatabot  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За останні 2 роки 57 чиновників зареєстрували Bitcoin як нематеріальні активи. Де й ким працюють основні власники криптовалюти в Україні. Найбільша кількість власників біткоїнів працює в Одеській обласній раді, на другому місці - Верховна Рада України. На 3 місці – Адміністрація Президента. Крім того, Opendatabot виявив 2 декларації чиновників, де згадуються інші криптовалюти. Також виявлено 11 декларацій, де згадуються біткоїни, але не зрозуміло, задекларовані біткоїни чи гривня. Наразі Bitcoin не має визначеного правового статусу в Україні та будь-якого нормативно-правового регулювання. Є лише 2 роз’яснення НБУ, які в 2014 році визнали біткоїн грошовим сурогатом. У 2017 році той же Національний банк України не визнає Bitcoin – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо. Нагадаємо, що Telegram готується до ІСО та планує запровадити власну криптовалюту. Згідно з технічним документом застосунка, власна криптовалюта месенджера матиме назву Gram. Компанія планує залишити собі 52% від загального обсягу криптовалюти, щоб уникнути спекуляцій, а 44% продавати публічно. Ще 4% криптовалюти буде зарезервовано за розробниками месенджера.
Реклама 👇 Замовити

За останні 2 роки 57 чиновників зареєстрували Bitcoin як нематеріальні активи.

Де й ким працюють основні власники криптовалюти в Україні

Найбільша кількість власників біткоїнів працює в Одеській обласній раді, на другому місці – Верховна Рада України. На 3 місці – Адміністрація Президента. Крім того, Opendatabot виявив 2 декларації чиновників, де згадуються інші криптовалюти. Також виявлено 11 декларацій, де згадуються біткоїни, але не зрозуміло, задекларовані біткоїни чи гривня. Наразі Bitcoin не має визначеного правового статусу в Україні та будь-якого нормативно-правового регулювання. Є лише 2 роз’яснення НБУ, які в 2014 році визнали біткоїн грошовим сурогатом. У 2017 році той же Національний банк України не визнає Bitcoin – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Нагадаємо, що Telegram готується до ІСО та планує запровадити57 українських чиновників задекларували Bitcoin 1Telegram готується до ICO та хоче запровадити свою криптовалюту власну криптовалюту. Згідно з технічним документом застосунка, власна криптовалюта месенджера матиме назву Gram. Компанія планує залишити собі 52% від загального обсягу криптовалюти, щоб уникнути спекуляцій, а 44% продавати публічно. Ще 4% криптовалюти буде зарезервовано за розробниками месенджера.

Джерело: Opendatabot

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: