fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

57 українських чиновників задекларували Bitcoin

57 ukraїnśkyh čynovnykiv zadeklaruvaly Bitcoin
Українські чиновники другий рік поспіль вносять криптовалюти у свої декларації. Зокрема, за цей час чиновниками вже задекларовано 34 239 біткоїнів. Про це повідомляє сайт платформи по роботі з відкритими даними Opendatabot  
Ukraїnśki čynovnyky drugyj rik pospiľ vnosjať kryptovaljuty u svoї deklaraciї. Zokrema, za cej čas čynovnykamy vže zadeklarovano 34 239 bitkoїniv. Pro ce povidomljaje sajt platformy po roboti z vidkrytymy danymy Opendatabot  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За останні 2 роки 57 чиновників зареєстрували Bitcoin як нематеріальні активи. Де й ким працюють основні власники криптовалюти в Україні. Найбільша кількість власників біткоїнів працює в Одеській обласній раді, на другому місці - Верховна Рада України. На 3 місці – Адміністрація Президента. Крім того, Opendatabot виявив 2 декларації чиновників, де згадуються інші криптовалюти. Також виявлено 11 декларацій, де згадуються біткоїни, але не зрозуміло, задекларовані біткоїни чи гривня. Наразі Bitcoin не має визначеного правового статусу в Україні та будь-якого нормативно-правового регулювання. Є лише 2 роз’яснення НБУ, які в 2014 році визнали біткоїн грошовим сурогатом. У 2017 році той же Національний банк України не визнає Bitcoin – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо. Нагадаємо, що Telegram готується до ІСО та планує запровадити власну криптовалюту. Згідно з технічним документом застосунка, власна криптовалюта месенджера матиме назву Gram. Компанія планує залишити собі 52% від загального обсягу криптовалюти, щоб уникнути спекуляцій, а 44% продавати публічно. Ще 4% криптовалюти буде зарезервовано за розробниками месенджера.
Реклама 👇 Замовити

За останні 2 роки 57 чиновників зареєстрували Bitcoin як нематеріальні активи.

Де й ким працюють основні власники криптовалюти в Україні

Найбільша кількість власників біткоїнів працює в Одеській обласній раді, на другому місці – Верховна Рада України. На 3 місці – Адміністрація Президента. Крім того, Opendatabot виявив 2 декларації чиновників, де згадуються інші криптовалюти. Також виявлено 11 декларацій, де згадуються біткоїни, але не зрозуміло, задекларовані біткоїни чи гривня. Наразі Bitcoin не має визначеного правового статусу в Україні та будь-якого нормативно-правового регулювання. Є лише 2 роз’яснення НБУ, які в 2014 році визнали біткоїн грошовим сурогатом. У 2017 році той же Національний банк України не визнає Bitcoin – як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо.

Нагадаємо, що Telegram готується до ІСО та планує запровадити57 українських чиновників задекларували Bitcoin 1Telegram готується до ICO та хоче запровадити свою криптовалюту власну криптовалюту. Згідно з технічним документом застосунка, власна криптовалюта месенджера матиме назву Gram. Компанія планує залишити собі 52% від загального обсягу криптовалюти, щоб уникнути спекуляцій, а 44% продавати публічно. Ще 4% криптовалюти буде зарезервовано за розробниками месенджера.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Джерело: Opendatabot

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: