fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Apple навчить програмуванню європейських студентів

Apple navčyť programuvannju jevropejśkyh studentiv
Днями Apple оголосила про участь 70 коледжів і університетів Європи в програмі Everyone Can Code. Студенти європейських закладів вищої освіти навчатимуться програмуванню і дизайну додатків. Програма розрахована на 1 рік
Dnjamy Apple ogolosyla pro učasť 70 koledživ i universytetiv Jevropy v programi Everyone Can Code. Studenty jevropejśkyh zakladiv vyščoї osvity navčatymuťsja programuvannju i dyzajnu dodatkiv. Programa rozrahovana na 1 rik
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Everyone Can Code — це освітня ініціатива, яку Apple запустила в 2017 році. До початку 2017-2018 навчального року в ній бере участь вже 30 коледжів США. За допомогою цього курсу компанія розраховує ще більше популяризувати Swift, що вже є однією з основних мов програмування для додатків iOS, macOS, tvOS і watchOS. Як Apple впроваджуватиме курс програмування. У програмі Everyone Can Code візьмуть участь студенти навчальних закладів Великої Британії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Бельгії, Данії, Ірландії, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Чехії та Швеції. Компанія назвала деякі з коледжів та університетів, що візьмуть участь у програмі. Серед них: Harlow College (Англія) та Mercantec Vocational College (Данія), обидва з яких мають 3000 студентів; Мюнхенський технічний університет (Німеччина) і HAN University of Applied Sciences (Нідерланди), який має 34 тис студентів. Курс Everyone Can Code покликаний навчити студентів, використовуючи мову програмування Swift, створювати додатки для iOS та OS X, які були запущені ще в 2014 році як заміна Objective-C. З моменту появи Swift, компанія активно просуває різноманітні навчальні ініціативи з розвитку навичок програмування. Наприклад, додаток Swift Playground допомагає дітям опанувати початковий рівень кодування. Як повідомляє компанія Apple, лише в Європі поява ринку мобільних додатків створила 1,36 млн робочих місць. Також європейські розробники за останні 10 років заробили близько $18 млрд. Нагадаємо, раніше корпорація Apple включила мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му. Цей застосунок являє собою віртуальний тату-салон – і дозволяє приміряти на собі татуювання.
Реклама 👇 Замовити

Everyone Can Code — це освітня ініціатива, яку Apple запустила в 2017 році. До початку 2017-2018 навчального року в ній бере участь вже 30 коледжів США. За допомогою цього курсу компанія розраховує ще більше популяризувати Swift, що вже є однією з основних мов програмування для додатків iOS, macOS, tvOS і watchOS.

Як Apple впроваджуватиме курс програмування

У програмі Everyone Can Code візьмуть участь студенти навчальних закладів Великої Британії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Бельгії, Данії, Ірландії, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Чехії та Швеції. Компанія назвала деякі з коледжів та університетів, що візьмуть участь у програмі. Серед них: Harlow College (Англія) та Mercantec Vocational College (Данія), обидва з яких мають 3000 студентів; Мюнхенський технічний університет (Німеччина) і HAN University of Applied Sciences (Нідерланди), який має 34 тис студентів.

Курс Everyone Can Code покликаний навчити студентів, використовуючи мову програмування Swift, створювати додатки для iOS та OS X, які були запущені ще в 2014 році як заміна Objective-C. З моменту появи Swift, компанія активно просуваєApple навчить програмуванню європейських студентів 1Код у кожен клас — як Кремнієва Долина поширює програмування різноманітні навчальні ініціативи з розвитку навичок програмування. Наприклад, додаток Swift Playground допомагає дітям опанувати початковий рівень кодування.

Як повідомляє компанія Apple, лише в Європі поява ринку мобільних додатків створила 1,36 млн робочих місць. Також європейські розробники за останні 10 років заробили близько $18 млрд.

Нагадаємо, раніше корпорація Apple включилаApple навчить програмуванню європейських студентів 2Apple включила мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му. Цей застосунок являє собою віртуальний тату-салон – і дозволяє приміряти на собі татуювання.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: