fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

WhatsApp випустила версію свого додатку для малого бізнесу

WhatsApp vypustyla versiju svogo dodatku dlja malogo biznesu
Запуск почався у декількох країнах і поки що лише для Android. У найближчі тижні компанія обіцяє охопити решту держав та ринків
Zapusk počavsja u dekiľkoh kraїnah i poky ščo lyše dlja Android. U najblyžči tyžni kompanija obicjaje ohopyty reštu deržav ta rynkiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Від самого початку WhatsApp працював як месенджер для особистого спілкування, але згодом люди все більше почали контактувати із працівниками та представниками компаній завдяки цьому додатку. Що нового пропонує WhatsApp Business. Це — безкоштовний застосунок для Android, яким може скористатися малий бізнес. Основною цільовою аудиторією є компаніх, які хочуть оптимальніше контактувати із понад 1 млрд користувачів месенджера в усьому світі. До складу оновленого додатку входять: бізнес-профілі — із описом компанії та усіма контактними даними і сайтом; інструменти для автоматизації надсилання сповіщень та створення шаблонів для відповідей у повідомленнях на питання, що їх найчастіше ставлять ваші клієнти; інструменти збирання статистики щодо отриманих та надісланих повідомлень; надсилання та отримання повідомлень із настільної версії месенджера; окремий бізнес-акаунт та підтвердження достовірності вашого профілю та даних про ваш бізнес. Для клієнтів малого та середнього бізнесу немає потреби встановлювати окремий додаток. Вони можуть продовжувати використання звичної для них версії WhatsApp. Першими країнами стануть США, Індонезія, Італія, Мексика та Сполучене Королівство. Решту країн підключать протягом декількох наступних тижнів. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як розвивається використання месенджерів.
Реклама 👇 Замовити

Від самого початку WhatsApp працював як месенджер для особистого спілкування, але згодом люди все більше почали контактувати із працівниками та представниками компаній завдяки цьому додатку.

Що нового пропонує WhatsApp Business

Це — безкоштовний застосунок для Android, яким може скористатися малий бізнес. Основною цільовою аудиторією є компаніх, які хочуть оптимальніше контактувати із понад 1 млрд користувачів месенджера в усьому світі.

До складу оновленого додатку входять:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • бізнес-профілі — із описом компанії та усіма контактними даними і сайтом;
  • інструменти для автоматизації надсилання сповіщень та створення шаблонів для відповідей у повідомленнях на питання, що їх найчастіше ставлять ваші клієнти;
  • інструменти збирання статистики щодо отриманих та надісланих повідомлень;
  • надсилання та отримання повідомлень із настільної версії месенджера;
  • окремий бізнес-акаунт та підтвердження достовірності вашого профілю та даних про ваш бізнес.

Для клієнтів малого та середнього бізнесу немає потреби встановлювати окремий додаток. Вони можуть продовжувати використання звичної для них версії WhatsApp. Першими країнами стануть США, Індонезія, Італія, Мексика та Сполучене Королівство. Решту країн підключать протягом декількох наступних тижнів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як розвиваєтьсяWhatsApp випустила версію свого додатку для малого бізнесу 1Еволюція месенджерів — коротка історія індустрії повідомлень за минулі 40 років використання месенджерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: