Протяжність шляху складе 1 км. Вона з’єднає кілька сільських населених пунктів. Дорогу мають спорудити до кінця поточного року.
Хто й навіщо будує незвичайну дорогу
Компанія ДТЕК реалізовує пілотний проект з будівництва ділянки дороги з застосуванням попільно-шлакових матеріалів. Для вибору пілотного проекту з самого початку було декілька пропозицій. У підсумку, затвердили ділянку дороги, що проходить через 4 села у Львівській області. У 2018 році планується проходження експертизи і будівництво пілотної ділянки дороги з застосуванням попільно-ошлакових матеріалів.
Як заявила менеджер департаменту екологічної безпеки ДТЕК Енерго Тетяна Завгородня, в Україні утворюється близько 7,5 млн золошлакових відходів на рік. З них 6 млн т генерує ДТЕК. В європейських країнах відсоток утилізації золошлакових відходів становить близько 92%, в США — 41%, Індії — 50%, Китаї — 65%. Використання золошлаків значно знижує собівартість виробництва будматеріалів — не менше ніж на 15-20%. Зниження вартості робіт із будівництва доріг при цьому становить у середньому на 30%. У світовій практиці подібні відходи використовували при будівництві швидкісної дороги Ейзенхауер в Чикаго і Ересуннського мосту між Данією та Швецією.
Раніше ми розповідали про те, що триваєБудівництво Бескидського тунелю завершене спорудження Бескидського туннелю.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
Додати коментар