fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

4 наукові українські проекти співфінансують США

4 naukovi ukraїnśki proekty spivfinansujuť SŠA
У рамках конкурсу «Спільні наукові проекти» Міністерства освіти та науки і Фонду цивільних досліджень та розвитку США 4 українсько-американських проекти отримають фінансування  
U ramkah konkursu «Spiľni naukovi proekty» Ministerstva osvity ta nauky i Fondu cyviľnyh doslidžeń ta rozvytku SŠA 4 ukraїnśko-amerykanśkyh proekty otrymajuť finansuvannja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кошти на реалізацію ідей проекти отримають у 2018-2019 роках. Про це звітують у Міністерстві освіти та науки України Про які проекти йдеться. Переможці конкурсу будуть проводити фундаментальні та прикладні дослідження у галузі аграрних наук та біотехнологій. Відібрали проект, який стосується озимих покривних культур. Його спільно проводять Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України та Вірджинський політехнічний інститут та державний університет. Отримає гроші на реалізацію і проект щодо утилізації пестицидів Київського національного університету ім. Шевченка та Сиракузького університету. Можемо очікувати реалізації проекту щодо редагування геному. Ним займаються  Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України та Університетом Небраски-Лінкольна. У четвертому проекті, який реалізовує  Інститут водних проблем і меліорації НААН України та Університету штату Огайо, йдеться про покращення якості грунтів та продуктивності сільськогосподарських культур. Нагадаємо, що триває конкурс для молодих архітекторів України Youth Competition 2018.Презентація десятки фіналістів та визначення переможців відбудеться 20-21 квітня у Києві в рамках CANactions International Architecture Festival 2018.
Реклама 👇 Замовити

Кошти на реалізацію ідей проекти отримають у 2018-2019 роках. Про це звітують у Міністерстві освіти та науки України

Про які проекти йдеться

Переможці конкурсу будуть проводити фундаментальні та прикладні дослідження у галузі аграрних наук та біотехнологій. Відібрали проект, який стосується озимих покривних культур. Його спільно проводять Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України та Вірджинський політехнічний інститут та державний університет. Отримає гроші на реалізацію і проект щодо утилізації пестицидів Київського національного університету ім. Шевченка та Сиракузького університету. Можемо очікувати реалізації проекту щодо редагування геному. Ним займаються  Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України та Університетом Небраски-Лінкольна. У четвертому проекті, який реалізовує  Інститут водних проблем і меліорації НААН України та Університету штату Огайо, йдеться про покращення якості грунтів та продуктивності сільськогосподарських культур.

Нагадаємо, що триває4 наукові українські проекти співфінансують США 1Архітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018» конкурс для молодих архітекторів України «Youth Competition 2018».Презентація десятки фіналістів та визначення переможців відбудеться 20-21 квітня у Києві в рамках CANactions International Architecture Festival 2018.

Джерело: МОН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: