fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

2018 рік стане проривним для blockchain у 5 сферах — прогноз

2018 rik stane proryvnym dlja blockchain u 5 sferah — prognoz
Потенціал технології blockchain для широкомасштабних змін прогнозували ще із 2011 року та з часів запуску Bitcoin. Проте лише у 2017-му стався прорив, зауважують у редакції Forbes
Potencial tehnologiї blockchain dlja šyrokomasštabnyh zmin prognozuvaly šče iz 2011 roku ta z časiv zapusku Bitcoin. Prote lyše u 2017-mu stavsja proryv, zauvažujuť u redakciї Forbes
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед основних стимулів до запровадження blockchain у фінансовому секторі став ажіотаж довкола вартості та коливань курсу Bitcoin наприкінці 2017-го — на початку 2018 року. За результатами минулого року сервісні стартапи, котрі надають фінансові послуги на основі blockchain, залучили близько $240 млн венчурних інвестицій. Проте фінанси у 2018-му стануть не єдиною галуззю, де буде застосовано цю технологію. Про це пише Forbes. Де ще використовуватимуть blockchain цьогоріч. У сфері охорони здоровя IDC Health Insights прогнозує, що 20% організацій перейдуть за межі пілотних проектів. Вони до 2020 року будуть масово використовувати цю технологію для обміну даними про пацієнтів та лікування. Також активно зростатиме напрямок застосування технології у процедурах відбору кадрів та кадрового менеджменту. Юристи у таких напрямках своєї діяльності, як захист прав на інтелектуальну власність або операції з нерухомістю, також переходитимуть на blockchain. А дослідницький інститут, засновники якого включають IBM, Pepsi Co і FedEx, взагалі очікує наступного етапу цифрової революції, котра пов’язана із цим напрямком діяльності. Зокрема, йдеться про сферу інтернету речей, зростання технологій захисту особистих та корпоративних даних і формування механізмів для мікротранзакцій між пристроями без участі людини. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що являє собою ця технологія і як вона працює.
Реклама 👇 Замовити

Серед основних стимулів до запровадження blockchain у фінансовому секторі став ажіотаж довкола вартості та коливань курсу Bitcoin наприкінці 2017-го — на початку 2018 року. За результатами минулого року сервісні стартапи, котрі надають фінансові послуги на основі blockchain, залучили близько $240 млн венчурних інвестицій. Проте фінанси у 2018-му стануть не єдиною галуззю, де буде застосовано цю технологію. Про це пише Forbes.

Де ще використовуватимуть blockchain цьогоріч

У сфері охорони здоров’я IDC Health Insights прогнозує, що 20% організацій перейдуть за межі пілотних проектів. Вони до 2020 року будуть масово використовувати цю технологію для обміну даними про пацієнтів та лікування. Також активно зростатиме напрямок застосування технології у процедурах відбору кадрів та кадрового менеджменту. Юристи у таких напрямках своєї діяльності, як захист прав на інтелектуальну власність або операції з нерухомістю, також переходитимуть на blockchain. А дослідницький інститут, засновники якого включають IBM, Pepsi Co і FedEx, взагалі очікує наступного етапу цифрової революції, котра пов’язана із цим напрямком діяльності. Зокрема, йдеться про сферу інтернету речей, зростання технологій захисту особистих та корпоративних даних і формування механізмів для мікротранзакцій між пристроями без участі людини.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що являє2018 рік стане проривним для blockchain у 5 сферах — прогноз 1Що таке blockchain і для чого він потрібен собою ця технологія і як вона працює.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: