fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надає Україні €400 тис на кліматичні інновації

JeBRR nadaje Ukraїni €400 tys na klimatyčni innovaciї
Європейський банк реконструкції і розвитку у рамках глобального проекту FINTECC виділив  €400 тис українським компаніям на підтримку кліматичних інновацій  
Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku u ramkah globaľnogo proektu FINTECC vydilyv  €400 tys ukraїnśkym kompanijam na pidtrymku klimatyčnyh innovacij  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна стала першою країною, де ЄБРР запустив проект, де  фінансово підтримуватимуть кліматичні інновації - програму інноваційних ваучерів. Офіційний запуск програми відбувся на початку березня 2017 року. Скільки компаній освоюватимуть гроші. ЄС і програма FINTECC ЄБРР за допомогою кліматичних ваучерів продовжують підтримувати українських розробників технологій і обладнання. Вони допоможуть скоротити викиди парникових газів і забезпечити ефективніше використання енергоресурсів в різних галузях промисловості. 10 компаній з різних куточків України вже отримали €400 тис на підтримку своїх розробок. Програма є частиною глобального проекту ЄБРР - FINTECC, основний напрям діяльності якого - допомога країнам, де працює ЄБРР в реалізації інноваційних кліматичних технологій. Нагадаємо, що нещодавно ЄБРР анонсував виділення інвестицій на модернізацію металургійного гіганта України. Інвестиції складуть $350 млн. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття.
Реклама 👇 Замовити

Україна стала першою країною, де ЄБРР запустив проект, де  фінансово підтримуватимуть кліматичні інновації – програму інноваційних ваучерів. Офіційний запуск програми відбувся на початку березня 2017 року.

Скільки компаній освоюватимуть гроші

ЄС і програма FINTECC ЄБРР за допомогою кліматичних ваучерів продовжують підтримувати українських розробників технологій і обладнання. Вони допоможуть скоротити викиди парникових газів і забезпечити ефективніше використання енергоресурсів в різних галузях промисловості. 10 компаній з різних куточків України вже отримали €400 тис на підтримку своїх розробок. Програма є частиною глобального проекту ЄБРР – FINTECC, основний напрям діяльності якого – допомога країнам, де працює ЄБРР в реалізації інноваційних кліматичних технологій.

Нагадаємо, що нещодавно ЄБРР анонсувавЄБРР надає Україні €400 тис на кліматичні інновації 1ЄБРР надає інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України виділення інвестицій на модернізацію металургійного гіганта України. Інвестиції складуть $350 млн. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: