Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український літак-гігант покажуть у програмі «МегаМашини» у США

Ukraїnśkyj litak-gigant pokažuť u programi «MegaMašyny» u SŠA

Український гігант «Руслан» став героєм нового епізоду американського серіалу «Мегамашини». Зйомки фільму проходили на літаках, що експлуатуються «Авіалініями Антонова».  
Ukraїnśkyj gigant «Ruslan» stav gerojem novogo epizodu amerykanśkogo serialu «Megamašyny». Zjomky fiľmu prohodyly na litakah, ščo ekspluatujuťsja «Avialinijamy Antonova».  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У новому випуску Mega Machines: The World’s Strongest Plane головним героєм став літак Ан 124-100 Руслан, який є найбільшим з транспортних літаків, що виготовляються серійно. Що відомо про українського героя в американському серіалі. Підкреслюється, що створювачі програми були вражені можливістю Руслана перевезти три гелікоптери Apache. Зйомки фільму проходили на літаках, що експлуатуються Авіалініями Антонова. Додамо, що Ан-124 Руслан вперше піднявся в небо 35 років тому. Модель досі є однією з найбільш затребуваних у класі важких транспортних літаків. У числі найбільш відомих розробок підприємства: літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225. Нагадаємо, що українські літаки Антонов будуть перевозити європейські супутники. Завод уклав контракт із французькою компанією Боллоре на перевезення супутників. Українські літаки транспортуватимуть європейські супутники та обладнання до них. Додамо, що держпідприємство Антонов – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення.

У новому випуску Mega Machines: The World’s Strongest Plane головним героєм став літак Ан 124-100 «Руслан», який є найбільшим з транспортних літаків, що виготовляються серійно.

Що відомо про українського «героя» в американському серіалі

Підкреслюється, що створювачі програми були вражені можливістю «Руслана» перевезти три гелікоптери Apache. Зйомки фільму проходили на літаках, що експлуатуються «Авіалініями Антонова». Додамо, що Ан-124 «Руслан» вперше піднявся в небо 35 років тому. Модель досі є однією з найбільш затребуваних у класі важких транспортних літаків. У числі найбільш відомих розробок підприємства: літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

Нагадаємо, що українські літаки «Антонов» будуть перевозити європейські супутники. Завод уклав контракт із французькою компанією «Боллоре» на перевезення супутників. Українські літаки транспортуватимуть європейські супутники та обладнання до них. Додамо, що держпідприємство «Антонов» – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: