fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Власники iPhone зможуть вимикати автосповільнення смартфонів

Vlasnyky iPhone zmožuť vymykaty avtospoviľnennja smartfoniv
Голова корпорації Apple Тім Кук повідомив, що власники iPhone незабаром зможуть вимикати автоматичне сповільнення роботи смартфонів. Зараз старіші моделі смартфонів за замовчуванням починають працювати повільніше, якщо виявляють проблеми з акумулятором
Golova korporaciї Apple Tim Kuk povidomyv, ščo vlasnyky iPhone nezabarom zmožuť vymykaty avtomatyčne spoviľnennja roboty smartfoniv. Zaraz stariši modeli smartfoniv za zamovčuvannjam počynajuť pracjuvaty poviľniše, jakščo vyjavljajuť problemy z akumuljatorom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учора CEO Apple Тім Кук заявив, що користувачі смартфонів компанії тепер зможуть контролювати автоматичне сповільнення роботи пристроїв. Раніше Apple пояснила, що сповільнення продуктивності старіших моделей iPhone було навмисним. Так компанія намагалася запобігти несправності телефонів, повязаної з виснаженим акумулятором. Тим не менш, власники продукції Apple були невдоволені тим, що їх не проінформували про це заздалегідь. Як змінилися можливості iPhone. Генеральний директор Тім Кук повідомив, що власники зможуть не тільки перевірити стан свого акумулятора, але й вимкнути керування живленням, що сповільнює продуктивність. CEO Apple також попередив, що це може призвести до несподіваного перезапуску. Якщо власникам не подобається автосповільнення продуктивності, вони зможуть його вимкнути. Та ми не рекомендуємо цього, тому що вважаємо, що iPhone важливі для їх власників, і неможливо передбачити, коли може трапитися щось термінове.. Тім Кук. CEO Apple. Генеральний директор також визнав, що можливо, компанія мала бути більш відкритою у цьому питанні. Тім Кук наголосив, що мотивацією Apple завжди є користувач. За його словами, діяльність компанії спрямована на те, щоб смартфон був зі своїм власником у найбільш відповідальні моменти. Нагадаємо, раніше Apple надала річну знижку на заміну батарей у iPhone.
Реклама 👇 Замовити

Учора CEO Apple Тім Кук заявив, що користувачі смартфонів компанії тепер зможуть контролювати автоматичне сповільнення роботи пристроїв. Раніше Apple пояснила, що сповільнення продуктивності старіших моделей iPhone було навмисним. Так компанія намагалася запобігти несправності телефонів, пов’язаної з виснаженим акумулятором. Тим не менш, власники продукції Apple були невдоволені тим, що їх не проінформували про це заздалегідь.

Як змінилися можливості iPhone

Генеральний директор Тім Кук повідомив, що власники зможуть не тільки перевірити стан свого акумулятора, але й вимкнути керування живленням, що сповільнює продуктивність. CEO Apple також попередив, що це може призвести до несподіваного перезапуску.

Якщо власникам не подобається автосповільнення продуктивності, вони зможуть його вимкнути. Та ми не рекомендуємо цього, тому що вважаємо, що iPhone важливі для їх власників, і неможливо передбачити, коли може трапитися щось термінове.

Тім Кук, CEO Apple

Генеральний директор також визнав, що «можливо, компанія мала бути більш відкритою у цьому питанні». Тім Кук наголосив, що мотивацією Apple завжди є користувач. За його словами, діяльність компанії спрямована на те, щоб смартфон був зі своїм власником у найбільш відповідальні моменти.

Нагадаємо, раніше Apple надалаВласники iPhone зможуть вимикати автосповільнення смартфонів 1Apple надала річну знижку на заміну батарей у iPhone річну знижку на заміну батарей у iPhone.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: