fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Більше інтернету, менше розмов – як українці вітали одне одного на свята

Biľše internetu, menše rozmov – jak ukraїnci vitaly odne odnogo na svjata
Найбільші українські мобільні оператори на Новий рік, католицьке і православне Різдво використали вдвічі більше трафіку, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у публічних матеріалах компаній
Najbiľši ukraїnśki mobiľni operatory na Novyj rik, katolyćke i pravoslavne Rizdvo vykorystaly vdviči biľše trafiku, niž za analogičnyj period mynulogo roku. Pro ce jdeťsja u publičnyh materialah kompanij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На Новий Рік і Різдво у 2018 році абоненти використали удвічі більше інтернет-трафіку і на 10% менше дзвінків та розмов. Про які показники йдеться. За два святкові дні, 31 грудня 2017-го та 1 січня 2018-го, обсяг передачі даних у мережі Київстар сягнув 1177 ТБ. Це на 147% більше, ніж минулого року. У компанії Vodafone-Україна заявили, що за період новорічних свят абоненти компанії здійснили понад 1,1 млрд дзвінків, надіслали 41 млн SMS, а також використали понад 3 тис. ТБ трафіку. А якби клієнти Vodafone Україна записали свої привітання у форматі фільму, на його перегляд знадобилося б 40 років.  Усього за 31 грудня 2017 і 1 січня 2018 абоненти Київстар здійснили понад 434 млн дзвінків, використали 1,2 млрд хвилин, надіслали 33 млн привітальних SMS і 355 тис MMS. В аналогічний період минулого року в мережі було 488 млн дзвінків, 43 млн SMS і 477 тис. MMS. Проти минулого року користування інтернетом у новорічний період зросло більше ніж удвічі, що пов’язано з активним розвитком мережі 3G. Нагадаємо, що тепер мобільні оператори в Україні відстежуватимуть туристичну активність.Статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал.
Реклама 👇 Замовити

На Новий Рік і Різдво у 2018 році абоненти використали удвічі більше інтернет-трафіку і на 10% менше дзвінків та розмов.

Про які показники йдеться

За два святкові дні, 31 грудня 2017-го та 1 січня 2018-го, обсяг передачі даних у мережі «Київстар» сягнув 1177 ТБ. Це на 147% більше, ніж минулого року. У компанії «Vodafone-Україна» заявили, що за період новорічних свят абоненти компанії здійснили понад 1,1 млрд дзвінків, надіслали 41 млн SMS, а також використали понад 3 тис. ТБ трафіку. А якби клієнти Vodafone Україна записали свої привітання у форматі фільму, на його перегляд знадобилося б 40 років.  Усього за 31 грудня 2017 і 1 січня 2018 абоненти «Київстар» здійснили понад 434 млн дзвінків, використали 1,2 млрд хвилин, надіслали 33 млн привітальних SMS і 355 тис MMS. В аналогічний період минулого року в мережі було 488 млн дзвінків, 43 млн SMS і 477 тис. MMS. Проти минулого року користування інтернетом у новорічний період зросло більше ніж удвічі, що пов’язано з активним розвитком мережі 3G.

Нагадаємо, що тепер мобільні оператори в Україні відстежуватимутьБільше інтернету, менше розмов – як українці вітали одне одного на свята 1Держава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність туристичну активність.Статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: