Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюдено розмір інвестицій у світову «зелену енергетику» за минулі 5 років

Opryljudeno rozmir investycij u svitovu «zelenu energetyku» za mynuli 5 rokiv

$1 трлн інвестицій у екологічну чисту енергію — про такий показник свідчать дані Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії IRENA. Їх озвучили на черговій сесії Асамблеї організації в Абу-Дабі
$1 trln investycij u ekologičnu čystu energiju — pro takyj pokaznyk svidčať dani Mižnarodnogo agentstva iz vidnovljuvaľnyh džerel energiї IRENA. Їh ozvučyly na čergovij sesiї Asambleї organizaciї v Abu-Dabi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Членство нашої країни в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на зелену енергетику. На часі дізнатися про усі можливості докладніше. Яка користь населенню від таких інвестицій. Із 2013 року у відновлювальну енергетичну галузь на теренах всієї планети було інвестовано понад $1 трлн. Із 2013 року у сфері зеленої енергетики були створені приблизно 10 млн нових робочих місць. Такі дані стосуються галузі в цілому в усьому світі. Ці показники свідчать про невпинний розвиток галузі та значний потенціал екологічно чистої та відновлювальної енергетики у світі, стверджують автори дослідження. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна приєдналася до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити. Їх використовуватимуть на зелені джерела та технології. Подібні програми кредитування надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період для використання коштів на відповідні проекти. Обов’язковою при цьому є умова співфінансування 50/50 за участі відповідних державних структур. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві стосовно відновлювальної та екологічно чистої енергетики. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики. Використання цього інформаційного, аналітичного та фінансового потенціалу дасть змогу реформувати українську енергетичну сферу та зменшити залежність від викопних джерел палива.
16.01.2018,08:11
0
Pixabay

Членство нашої країни в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на «зелену» енергетику. На часі дізнатися про усі можливості докладніше.

Яка користь населенню від таких інвестицій

Із 2013 року у відновлювальну енергетичну галузь на теренах всієї планети було інвестовано понад $1 трлн. Із 2013 року у сфері «зеленої енергетики» були створені приблизно 10 млн нових робочих місць. Такі дані стосуються галузі в цілому в усьому світі. Ці показники свідчать про невпинний розвиток галузі та значний потенціал екологічно чистої та відновлювальної енергетики у світі, стверджують автори дослідження.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна приєдналася до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити. Їх використовуватимуть на «зелені» джерела та технології. Подібні програми кредитування надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період для використання коштів на відповідні проекти. Обов’язковою при цьому є умова співфінансування 50/50 за участі відповідних державних структур. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві стосовно відновлювальної та екологічно чистої енергетики. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики. Використання цього інформаційного, аналітичного та фінансового потенціалу дасть змогу реформувати українську енергетичну сферу та зменшити залежність від викопних джерел палива.

Джерело: Delo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: