fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюдено розмір інвестицій у світову «зелену енергетику» за минулі 5 років

Opryljudeno rozmir investycij u svitovu «zelenu energetyku» za mynuli 5 rokiv
$1 трлн інвестицій у екологічну чисту енергію — про такий показник свідчать дані Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії IRENA. Їх озвучили на черговій сесії Асамблеї організації в Абу-Дабі
$1 trln investycij u ekologičnu čystu energiju — pro takyj pokaznyk svidčať dani Mižnarodnogo agentstva iz vidnovljuvaľnyh džerel energiї IRENA. Їh ozvučyly na čergovij sesiї Asambleї organizaciї v Abu-Dabi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Членство нашої країни в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на зелену енергетику. На часі дізнатися про усі можливості докладніше. Яка користь населенню від таких інвестицій. Із 2013 року у відновлювальну енергетичну галузь на теренах всієї планети було інвестовано понад $1 трлн. Із 2013 року у сфері зеленої енергетики були створені приблизно 10 млн нових робочих місць. Такі дані стосуються галузі в цілому в усьому світі. Ці показники свідчать про невпинний розвиток галузі та значний потенціал екологічно чистої та відновлювальної енергетики у світі, стверджують автори дослідження. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна приєдналася до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити. Їх використовуватимуть на зелені джерела та технології. Подібні програми кредитування надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період для використання коштів на відповідні проекти. Обов’язковою при цьому є умова співфінансування 50/50 за участі відповідних державних структур. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві стосовно відновлювальної та екологічно чистої енергетики. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики. Використання цього інформаційного, аналітичного та фінансового потенціалу дасть змогу реформувати українську енергетичну сферу та зменшити залежність від викопних джерел палива.
Реклама 👇 Замовити

Членство нашої країни в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на «зелену» енергетику. На часі дізнатися про усі можливості докладніше.

Яка користь населенню від таких інвестицій

Із 2013 року у відновлювальну енергетичну галузь на теренах всієї планети було інвестовано понад $1 трлн. Із 2013 року у сфері «зеленої енергетики» були створені приблизно 10 млн нових робочих місць. Такі дані стосуються галузі в цілому в усьому світі. Ці показники свідчать про невпинний розвиток галузі та значний потенціал екологічно чистої та відновлювальної енергетики у світі, стверджують автори дослідження.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна приєдналасяОприлюдено розмір інвестицій у світову «зелену енергетику» за минулі 5 років 1Україна приєдналася до міжнародної енергетичної агенції IRENA до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити. Їх використовуватимуть на «зелені» джерела та технології. Подібні програми кредитування надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період для використання коштів на відповідні проекти. Обов’язковою при цьому є умова співфінансування 50/50 за участі відповідних державних структур. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві стосовно відновлювальної та екологічно чистої енергетики. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики. Використання цього інформаційного, аналітичного та фінансового потенціалу дасть змогу реформувати українську енергетичну сферу та зменшити залежність від викопних джерел палива.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: