fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Міжнародні каси «Укрзалізниці» тепер приймають розрахунок картками

Mižnarodni kasy «Ukrzaliznyci» teper pryjmajuť rozrahunok kartkamy
З 16 січня розраховуватись за квитки у міжнародних касах ПАТ «Укрзалізниця» можна за допомогою платіжних карток. Про це у Twitter повідомив виконувач обов'язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов  
Z 16 sičnja rozrahovuvatyś za kvytky u mižnarodnyh kasah PAT «Ukrzaliznycja» možna za dopomogoju platižnyh kartok. Pro ce u Twitter povidomyv vykonuvač obov'jazkiv golovy pravlinnja PAT «Ukrzaliznycja» Jevgen Kravcov  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі в Укрзалізниці мають план щодо подальшого розширення якості обслуговування населення. Зокрема, мають на меті розбудовувати мережу міжнародних залізничних кас для продажу квитків. Чим продиктовані такі зміни на Укрзалізниці. За словами Кравцова, таким чином залізниця усунула неузгодженості систем оплати між Україною та іншими державами. Досі квитки на міжнародні поїзди можна було придбати лише за готівку.  Наразі така послуга доступна лише на двох напрямках: Київ — Перемишль та Ковель — Холм. Додамо, що розширювати мережу міжнародних квиткових кас розпочнуть із регіональної філії Донецька залізниця. Такі каси відкриють у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську. Зараз Укрзалізниця має маршрути до таких країн ЄС: Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії та Чехії (з пересадкою у Словаччині). Нагадаємо, що Укрзалізниця приєднується до Є-Data. Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже у 2019 році.
Реклама 👇 Замовити

Наразі в «Укрзалізниці» мають план щодо подальшого розширення якості обслуговування населення. Зокрема, мають на меті розбудовувати мережу міжнародних залізничних кас для продажу квитків.

Чим продиктовані такі зміни на «Укрзалізниці»

За словами Кравцова, таким чином залізниця усунула неузгодженості систем оплати між Україною та іншими державами. Досі квитки на міжнародні поїзди можна було придбати лише за готівку.  Наразі така послуга доступна лише на двох напрямках: Київ — Перемишль та Ковель — Холм. Додамо, що розширювати мережу міжнародних квиткових кас розпочнуть із регіональної філії «Донецька залізниця». Такі каси відкриють у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську. Зараз «Укрзалізниця» має маршрути до таких країн ЄС: Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії та Чехії (з пересадкою у Словаччині).

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» приєднуєтьсяМіжнародні каси «Укрзалізниці» тепер приймають розрахунок картками 1«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data до Є-Data. Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: