fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український уряд запроваджує додатковий кіберзахист

Ukraїnśkyj urjad zaprovadžuje dodatkovyj kiberzahyst
Система безпеки та захисту даних Секретаріату Кабінету Міністрів України від несанкціонованого втручання складається з кількох підсистем, що постійно оновлюються  
Systema bezpeky ta zahystu danyh Sekretariatu Kabinetu Ministriv Ukraїny vid nesankcionovanogo vtručannja skladajeťsja z kiľkoh pidsystem, ščo postijno onovljujuťsja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український уряд після низки хакерських атак у 2017 році посилює кіберзахист. Як тепер працюватиме система кіберзахисту. Система безпеки та захисту даних Секретаріату Кабінету Міністрів від несанкціонованого втручання складається з кількох підсистем. Йдеться про захист периметру мережі, захист мережевих ресурсів ззовні та в периметрі. Подбають і про антивірусний захист, захист від DDoS-атак тощо. Обладнання та програмне забезпечення системи безпеки та захисту даних від несанкціонованого втручання постійно оновлюється. За результатами аналізу кібератак запроваджуються додаткові елементи такої системи. Що стосується витрат на ці заходи, то в Секретаріаті Кабміну запевнили, що до середини березня 2018 року ця інформація обов’язково буде оприлюднена на Урядовому онлайн-порталі. Нагадаємо, що за прогнозами експертів у 2018 році зросте потреба у фахівцях із кібербезпеки. Фахівці ІТ-сфери нині отримують понад $3 тис заробітної плати.
Реклама 👇 Замовити

Український уряд після низки хакерських атак у 2017 році посилює кіберзахист.

Як тепер працюватиме система кіберзахисту

Система безпеки та захисту даних Секретаріату Кабінету Міністрів від несанкціонованого втручання складається з кількох підсистем. Йдеться про захист периметру мережі, захист мережевих ресурсів ззовні та в периметрі. Подбають і про антивірусний захист, захист від DDoS-атак тощо. Обладнання та програмне забезпечення системи безпеки та захисту даних від несанкціонованого втручання постійно оновлюється.

За результатами аналізу кібератак запроваджуються додаткові елементи такої системи. Що стосується витрат на ці заходи, то в Секретаріаті Кабміну запевнили, що до середини березня 2018 року ця інформація обов’язково буде оприлюднена на Урядовому онлайн-порталі.

Нагадаємо, що за прогнозами експертів у 2018 році зростеУкраїнський уряд запроваджує додатковий кіберзахист 1У 2018 році фахівці з кібербезпеки будуть затребувані потреба у фахівцях із кібербезпеки. Фахівці ІТ-сфери нині отримують понад $3 тис заробітної плати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: