fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Airbnb запустили оренду житла на виплат

Airbnb zapustyly orendu žytla na vyplat
Відтепер клієнтам Airbnb не потрібно сплачувати за винайм житла всю вартість одразу. Сервіс надав можливість розбивати суму на кілька платежів
Vidteper klijentam Airbnb ne potribno splačuvaty za vynajm žytla vsju vartisť odrazu. Servis nadav možlyvisť rozbyvaty sumu na kiľka plateživ
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Раніше забронювати житло в Airbnb можна було тільки за умови повної передплати. Послуга винайму на виплат дозволить орендарям сплатити частину суми (зазвичай 50%) в день бронювання, а решту коштів перерахувати ближче до дати заїзду. Умови оренди в Airbnb на виплат. Не будь-яке житло можна винайняти за програмою Pay Less Up Front. Загальна вартість має становити щонайменше $250. Тож це дійсно оптимальний варіант для тих, хто перебуває у відрядженнях, які тривають кілька днів. Ви також повинні бронювати житло не менш ніж за два тижні до дати заїзду. Для тих, хто готується до поїздок заздалегідь, це не є проблемою. Та якщо ви шукаєте місце для ночівлі на найближчий час, доведеться сплатити повну вартість одразу при бронюванні. Сервіс Airbnb випробував цю функціональність протягом деякого часу. В умовах обмеженого тестування, 40% клієнтів вирішили скористатися послугою. Компанія також зазначила, що ті, хто розбивали свої платежі на частини, переважно витрачали більше на саме бронювання. В Airbnb стверджують, що люди надаються перевагу тому, щоб винаймати житло заздалегідь. Нагадаємо, раніше компанія запропонувала віртуальні тури для користувачів.
16.01.2018,18:40
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Раніше забронювати житло в Airbnb можна було тільки за умови повної передплати. Послуга винайму на виплат дозволить орендарям сплатити частину суми (зазвичай 50%) в день бронювання, а решту коштів перерахувати ближче до дати заїзду.

Умови оренди в Airbnb на виплат

Не будь-яке житло можна винайняти за програмою Pay Less Up Front. Загальна вартість має становити щонайменше $250. Тож це дійсно оптимальний варіант для тих, хто перебуває у відрядженнях, які тривають кілька днів.

Ви також повинні бронювати житло не менш ніж за два тижні до дати заїзду. Для тих, хто готується до поїздок заздалегідь, це не є проблемою. Та якщо ви шукаєте місце для ночівлі на найближчий час, доведеться сплатити повну вартість одразу при бронюванні.

Сервіс Airbnb випробував цю функціональність протягом деякого часу. В умовах обмеженого тестування, 40% клієнтів вирішили скористатися послугою. Компанія також зазначила, що ті, хто розбивали свої платежі на частини, переважно витрачали більше на саме бронювання. В Airbnb стверджують, що люди надаються перевагу тому, щоб винаймати житло заздалегідь.

Нагадаємо, раніше компанія запропонувалаAirbnb запустили оренду житла на виплат 1Airbnb запропонує віртуальні тури для користувачів віртуальні тури для користувачів.

Джерело: The Next Web

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: