fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

GM планує у 2019-му випустити на дороги США автівки без керма

GM planuje u 2019-mu vypustyty na dorogy SŠA avtivky bez kerma
Американський автомобільний концерн General Motors просить уряд США надати звільнення від 16-ти федеральних стандартів безпеки механічних транспортних засобів до 2019 року
Amerykanśkyj avtomobiľnyj koncern General Motors prosyť urjad SŠA nadaty zviľnennja vid 16-ty federaľnyh standartiv bezpeky mehaničnyh transportnyh zasobiv do 2019 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виробник General Motors, який займався випробуванням своїх безпілотних автомобілів на вулицях Сан-Франциско, подав петицію до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху. GM звернувся до агентства з проханням до 2019 року дозволити компанії використовувати машини без водія, які не мають керма та гальм. Плани General Motors щодо безпілотних автівок. Нові моделі, вперше оприлюднені 12 січня, є четвертим поколінням безпілотних автомобілів GM. Керування засобом здійснює автопілот Cruise. Проте автомобілям дозволяється їздити дорогами загального користування тільки у випадку, якщо вони відповідають Федеральним стандартам безпеки механічних транспортних засобів. 16 із них включають вимоги щодо наявності водія (людини) за кермом. General Motors просить NHTSA дозволити компанії виконати ці стандарти безпеки за допомогою альтернативних засобів. Мається на увазі процес, який Палата представників має намір включити в законопроект про самокеровані автомобілі, який нещодавно був прийнятий. На думку компанії, нові стандарти мають насамперед усунути непотрібні перешкоди для нових технологій безпеки, таких як безпілотні авта. По-друге, ці стандарти мають бути спрямовані на підвищення безпеки самокерованих транспортних засобів. Ми також співпрацюємо з галузевими групами та Національною адміністрацією безпеки дорожньогу руху для сприяння розробці нових Федеральних стандартів безпеки транспортних засобів.. General Motors. . Нагадаємо, нещодавно в КНР запустилися перші безпілотні потяги. Безпілотні автівки також отримали дозвіл курсувати на деяких тестових дорогах.
Реклама 👇 Замовити

Виробник General Motors, який займався випробуванням своїх безпілотних автомобілів на вулицях Сан-Франциско, подав петицію до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху. GM звернувся до агентства з проханням до 2019 року дозволити компанії використовувати машини без водія, які не мають керма та гальм.

Плани General Motors щодо безпілотних автівок

Нові моделі, вперше оприлюднені 12 січня, є четвертим поколінням безпілотних автомобілів GM. Керування засобом здійснює автопілот Cruise.

Проте автомобілям дозволяється їздити дорогами загального користування тільки у випадку, якщо вони відповідають Федеральним стандартам безпеки механічних транспортних засобів. 16 із них включають вимоги щодо наявності водія (людини) за кермом. General Motors просить NHTSA дозволити компанії виконати ці стандарти безпеки за допомогою альтернативних засобів. Мається на увазі процес, який Палата представників має намір включити в законопроект про самокеровані автомобілі, який нещодавно був прийнятий.

На думку компанії, нові стандарти мають насамперед усунути непотрібні перешкоди для нових технологій безпеки, таких як безпілотні авта. По-друге, ці стандарти мають бути спрямовані на підвищення безпеки самокерованих транспортних засобів.

Ми також співпрацюємо з галузевими групами та Національною адміністрацією безпеки дорожньогу руху для сприяння розробці нових Федеральних стандартів безпеки транспортних засобів.

General Motors

Нагадаємо, нещодавно в КНР запустилисяGM планує у 2019-му випустити на дороги США автівки без керма 1Безпілотні потяги з’явилися у Китаї перші безпілотні потяги. Безпілотні автівки також отримали дозвіл курсувати на деяких тестових дорогах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: