fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські науковці навчилися створювати протези на 3D-принтері

Ukraїnśki naukovci navčylysja stvorjuvaty protezy na 3D-prynteri
Вчені з Сумського державного університету зробили протез кисті на 3D-принтері. На створення винаходу науковцям знадобилося півроку та 15 тис грн  
Včeni z Sumśkogo deržavnogo universytetu zrobyly protez kysti na 3D-prynteri. Na stvorennja vynahodu naukovcjam znadobylosja pivroku ta 15 tys grn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автоматизація потрібна не лише програмам чи обладнанню. Українські винахідники запропонували автоматизувати випуск протезів. Для цього вони пропонують використовувати 3D-друк та технології серійного виробництва моделей для протезів руки. Кожен такий протез має ще й власний набір електроніки. Біонічна рука здатна робити багато завдань, які робить звичнайна людська кінцівка. Винахід працює на алгоритмах машинного навчання. Він здатен реагувати на імпульси центральної нервової системи. За словами розробників, 3D-протез потребує лише вдосконалення механічних можливостей. Які переваги перед аналогами з-за кордону. Аналогічні кінцівки за кордоном можуть сягати в ціні $25 тис і мати обмежені функціональні можливості. Українська розробка перед іноземними аналогами матиме такі переваги: низьке споживання енергії, здатність до самонавчання нових рухів та доступна ціна. Перед тим як створювати біонічну модель за допомогою 3D-друку, сумські вчені враховували потреби людей із втраченими кінцівками. Власник українського протезу зможе виконувати рухи кожним пальцем та розвинути мілку моторику. Нагадаємо, що розробка українця UniExo, роботизований екзоскелет, лідирувала на всеукраїнському конкурсі стартапів. Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували.
Реклама 👇 Замовити

Автоматизація потрібна не лише програмам чи обладнанню. Українські винахідники запропонували автоматизувати випуск протезів. Для цього вони пропонують використовувати 3D-друк та технології серійного виробництва моделей для протезів руки. Кожен такий протез має ще й власний набір електроніки. Біонічна рука здатна робити багато завдань, які робить звичнайна людська кінцівка. Винахід працює на алгоритмах машинного навчання. Він здатен реагувати на імпульси центральної нервової системи. За словами розробників, 3D-протез потребує лише вдосконалення механічних можливостей.

Які переваги перед аналогами з-за кордону

Аналогічні кінцівки за кордоном можуть сягати в ціні $25 тис і мати обмежені функціональні можливості. Українська розробка перед іноземними аналогами матиме такі переваги: низьке споживання енергії, здатність до самонавчання нових рухів та доступна ціна. Перед тим як створювати біонічну модель за допомогою 3D-друку, сумські вчені враховували потреби людей із втраченими кінцівками. Власник українського протезу зможе виконувати рухи кожним пальцем та розвинути мілку моторику.

Нагадаємо, що розробка українця UniExo, роботизований екзоскелет, лідирувалаУкраїнські науковці навчилися створювати протези на 3D-принтері 1Українська розробка екзоскелету лідирує на всесвітньому конкурсі стартапів на всеукраїнському конкурсі стартапів. Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: