fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Куди піти у столиці України у наступні 7 днів

Kudy pity u stolyci Ukraїny u nastupni 7 dniv
Новорічні свята минули (нарешті), а отже на часі запланувати кілька виходів у світ на наступний тиждень. Розповідаємо вам про цікаві події, на які варто звернути увагу
Novorični svjata mynuly (narešti), a otže na časi zaplanuvaty kiľka vyhodiv u svit na nastupnyj tyždeń. Rozpovidajemo vam pro cikavi podiї, na jaki varto zvernuty uvagu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протягом наступних 7 днів радимо відвідати такі події, повязані з бізнесом:. IT talk Чому сервісним компаніям рідко вдається створювати продукти. Дата та час: 12-01-2018, 19:30. Місце проведення: DataArt Kyiv, Бехтеревський провулок, 14Е. Ціна: 100 грн. . День відкритих дверей в IT Sales Camp. Дата та час: 16-01-2018, 19:00. Місце проведення: iHUB, вулиця Хрещатик, 10. Ціна: безкоштовно. . Семінар Нові правила для ФОПів. Дата та час: 17-01-2018, 10:00. Місце проведення: Фінансовий Клуб України, вулиця Шовковична, 12. Ціна: 1299 грн. . Лекція Нематеріальна мотивація у продуктових компаніях. Дата та час: 19-01-2018, 19:30. Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А. Ціна: 150 грн. . Прихильники техно-івентів, зверніть увагу на наступні події:. QA Automation GL ProCamp. Дата та час: 14-01-2018. Місце проведення: Київ (адреса буде повідомлена групі учасників), вулиця Миколи Грінченка, 2/1. Ціна: безкоштовно. . Курс Програмування. Основи. Дата та час: 16-01-2018, 19:30. Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А. Ціна: 4000 грн/міс. . Meetup Свободу тестувальникам десктопу: впроваджуємо автотести. Дата та час: 18-01-2018, 19:00. Місце проведення: офіс B2B SOFT, вулиця Багговутівська, 17-21. Ціна: безкоштовно. . Лекція How to improve Mobile UI/UX. Дата та час: 19-01-2018, 19:30. Місце проведення: MEAT Studies, вулиця Паньківська, 14. Ціна: 150-200 грн. . А тим, кого цікавлять креативні події, наступного тижня не слід пропускати такі заходи:. HR-Mafia: IT English club. Дата та час: 13-01-2018, 14:00. Місце проведення: Київ, secret. Ціна: безкоштовно. . Воркшоп Кирила Ткачова Логотип і його родичі. Дата та час: 14-01-2018, 12:00. Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А. Ціна: 700 грн. . Лекція Dont let Kafka be your reality. Дата та час: 16-01-2018, 19:30. Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А. Ціна: 150 грн. . Лекція Богдана Гдаля Шрифти з українським характером. Дата та час: 15-01-2018, 19:30. Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А. Ціна: 150 грн. .

Протягом наступних 7 днів радимо відвідати такі події, пов'язані з бізнесом:


Пройшло
IT talk «Чому сервісним компаніям рідко вдається створювати продукти»
Дата та час: Січень 12, 19:30
Ціна: 100 грн

Сергій Бережний — Product Solution Architect в DAESA (DACyprus), тренер, доповідач на IT-конференціях. У минулому — менеджер з продуктів компанії Wargaming, менеджер розробок в аутсорсинг-компаніях Luxoft, GlobalLogic. Експерт проведе обговорення на прикладі проектів різних компанцій, розбере моделі взаємодії сервісної компанії та клієнта. Також на заході розглядатимуть вдалі кейси переходу сервісної компанії в розробку продуктів. Спікер висвітлить усі аспекти й труднощі впровадження продуктового підходу в сервісних компаніях і дасть практичні рекомендації з уникнення основних пасток.

Січень 12, 19:30
Пройшло
День відкритих дверей в IT Sales Camp
Дата та час: Січень 16, 19:00
Місце проведення: iHUB, вулиця Хрещатик, 10
Ціна: безкоштовно

Працюєте менеджером з продажу у звичайній українській компанії? Думаєте, як збільшити свій прибуток? Хочете отримати нові знання про те, як продавати в IT? Чи може плануєте стати IT Sales Manager? Спеціально для менеджерів з продажу, котрі задумалися або вже хочуть піти працювати в IT-сферу, але не знають, як це зробити IT Sales Camp проводить «День відкритих дверей». На заході спікери дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з Sales Manager в IT-сфері. Реєстрація тут.

Січень 16, 19:00
Пройшло
Семінар Нові правила для ФОПів
Дата та час: Січень 17, 10:00
Ціна: 1299 грн

На семінарі експерти розкажуть про все, що вам потрібно знати про зміни до податкового кодексу 2018 року для ФОПів. Спеціалісти допоможуть розібратися з усіма нюансами, що стосуються Єдиного податку. Також на заході дадуть поради щодо організації роботи фрілансерів та сплати ними податків.

Січень 17, 10:00
Пройшло
Лекція «Нематеріальна мотивація у продуктових компаніях»
Дата та час: Січень 19, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 150 грн

Nikita Artemchuck — Head of Product BackOffice Prom.ua, Tiu.ru, Deal.by, Satu.kz (EVO.company). Понад 6 років досвіду в e-commerce. На лекції розповість про те, як: геймифікувати задачі для розробки за допомогою прапорців, отпимізувати стендапи «чорними мітками», подружити департаменти в Counter Strike, зробити робочий процес більш веселим і завзятим (нам всім цього бракує).

Січень 19, 19:30

Прихильники техно-івентів, зверніть увагу на наступні події:

Пройшло
QA Automation GL ProCamp
Дата та час: Січень 14
Ціна: безкоштовно

Гарна новина для спеціалістів із QA Automation: цієї зими у вас є нагода отримати додаткові знання у цій галузі, ставши слухачами курсів GL ProCamp! Курс QA Automation GL ProCamp розрахований на фахівців, які вже мають досвід у сфері автоматизації тестування та бажають покращити свої навички. Зареєструватися модна до 14 січня включно, пройшовши тест за посиланням.

Січень 14
Пройшло
Курс «Програмування. Основи»
Дата та час: Січень 16, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 4000 грн/міс

Практичний курс для тих, хто хоче навчитися програмуванню з суперфундаментальних основ, необхідних для розвитку в професії. 3 місяці, двічі на тиждень (вранішній час). Викладач: Віталій Ніколенко — Senior Software Developer в StarWind Software. Курс стане у нагоді новачкам, які хочуть зайти в програмування через головний вхід і не «латати дірки» заднім числом.

Січень 16, 19:30
Пройшло
Meetup «Свободу тестувальникам десктопу: впроваджуємо автотести»
Дата та час: Січень 18, 19:00
Ціна: безкоштовно

Запрошуємо всіх причетних до тестування і не тільки на офлайн-зустріч в рамках meetup «Free Desktop QA Engineers: implement automation testing». У кожного учасника буде можливість не тільки дізнатися корисну інформацію, а й виговоритися — поділитися особистим і запитати про наболіле. Спікер: Олександр Зінов’єв.

Січень 18, 19:00
Пройшло
Лекція «How to improve Mobile UI/UX»
Дата та час: Січень 19, 19:30
Місце проведення: MEAT Studies, вулиця Паньківська, 14
Ціна: 150-200 грн

Спікер Микола Апостол пройшов довгий шлях у світі дизайну. За 15 років працював з такими компаніями як: Xerox, Google, Megafon, Swisscom, XERO і EPAM. На лекції експерт розповість про те, як поліпшити мобільний додаток за допомогою анімації, розгляне кейси з минулої і нинішньої практики, а також тенденції дизайну для мобільних на найближче майбутнє та багато іншого.

Січень 19, 19:30

А тим, кого цікавлять креативні події, наступного тижня не слід пропускати такі заходи:

Пройшло
HR-Mafia: IT English club
Дата та час: Січень 13, 14:00
Місце проведення: Київ, secret
Ціна: безкоштовно

Пропонуємо вам захоплююче і з користю провести цю суботу. А саме пограти в гру за мотивами класичної мафії англійською мовою. Крім традиційних мафіозних елементів гра моделює процеси в IT-компаніях. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Точна інформація про місце проведення події буде вислана зареєстрованим учасникам електронною поштою. Оновлена інформація про зустрічі публікуватиметься на сторінці івенту в Facebook.

Січень 13, 14:00
Пройшло
Воркшоп Кирила Ткачова «Логотип і його родичі»
Дата та час: Січень 14, 12:00
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 700 грн

Кирило Ткачов — ілюстратор, шрифтовbq дизайнер і засновник Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку. Має досвід роботи в дизайні і викладанні понад 15 років. Про що буде воркшоп: логотип на основі готового шрифту і логотип з нуля; логотип як основа айдентики; типографіка і її характер.

Січень 14, 12:00
Пройшло
Лекція «Don't let Kafka be your reality»
Дата та час: Січень 16, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 150 грн

Про спікерок: Inna Makoterska — operations director в Aimbulance, раніше працювала на посаді account manager в Brainberry. Julia Zakharchenko — account director в VGNC. До цього account director в Aimbulance та proximity account manager в BBDO Ukraine. Експертки обговорять Kafka Management Style та пояснять, як не допустити його у свої проекти.

Січень 16, 19:30
Пройшло
Лекція Богдана Гдаля «Шрифти з українським характером»
Дата та час: Січень 15, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 150 грн

Богдан Гдаль — політолог за освітою, колишній журналіст за досвідом роботи, але дизайнер за духом. Громадський активіст, співзасновник проекту про народне мистецво «Рукотвори». Мета події — поділитися справою, яка стала, фактично, одним із відтінків сенсу життя. Є бажання розповісти про дуже рідкісну і дуже нішеву професію, і ще більш рідкісну спеціалізацію в ній, аби надихнути слухачів до подібної творчої роботи. Або ж надихнути користуватися результатами цих творчих пошуків.

Січень 15, 19:30

Події за хронологією

Пройшло
IT talk «Чому сервісним компаніям рідко вдається створювати продукти»
Дата та час: Січень 12, 19:30
Ціна: 100 грн

Сергій Бережний — Product Solution Architect в DAESA (DACyprus), тренер, доповідач на IT-конференціях. У минулому — менеджер з продуктів компанії Wargaming, менеджер розробок в аутсорсинг-компаніях Luxoft, GlobalLogic. Експерт проведе обговорення на прикладі проектів різних компанцій, розбере моделі взаємодії сервісної компанії та клієнта. Також на заході розглядатимуть вдалі кейси переходу сервісної компанії в розробку продуктів. Спікер висвітлить усі аспекти й труднощі впровадження продуктового підходу в сервісних компаніях і дасть практичні рекомендації з уникнення основних пасток.

Січень 12, 19:30
Пройшло
HR-Mafia: IT English club
Дата та час: Січень 13, 14:00
Місце проведення: Київ, secret
Ціна: безкоштовно

Пропонуємо вам захоплююче і з користю провести цю суботу. А саме пограти в гру за мотивами класичної мафії англійською мовою. Крім традиційних мафіозних елементів гра моделює процеси в IT-компаніях. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Точна інформація про місце проведення події буде вислана зареєстрованим учасникам електронною поштою. Оновлена інформація про зустрічі публікуватиметься на сторінці івенту в Facebook.

Січень 13, 14:00
Пройшло
Воркшоп Кирила Ткачова «Логотип і його родичі»
Дата та час: Січень 14, 12:00
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 700 грн

Кирило Ткачов — ілюстратор, шрифтовbq дизайнер і засновник Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку. Має досвід роботи в дизайні і викладанні понад 15 років. Про що буде воркшоп: логотип на основі готового шрифту і логотип з нуля; логотип як основа айдентики; типографіка і її характер.

Січень 14, 12:00
Пройшло
QA Automation GL ProCamp
Дата та час: Січень 14
Ціна: безкоштовно

Гарна новина для спеціалістів із QA Automation: цієї зими у вас є нагода отримати додаткові знання у цій галузі, ставши слухачами курсів GL ProCamp! Курс QA Automation GL ProCamp розрахований на фахівців, які вже мають досвід у сфері автоматизації тестування та бажають покращити свої навички. Зареєструватися модна до 14 січня включно, пройшовши тест за посиланням.

Січень 14
Пройшло
Лекція Богдана Гдаля «Шрифти з українським характером»
Дата та час: Січень 15, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 150 грн

Богдан Гдаль — політолог за освітою, колишній журналіст за досвідом роботи, але дизайнер за духом. Громадський активіст, співзасновник проекту про народне мистецво «Рукотвори». Мета події — поділитися справою, яка стала, фактично, одним із відтінків сенсу життя. Є бажання розповісти про дуже рідкісну і дуже нішеву професію, і ще більш рідкісну спеціалізацію в ній, аби надихнути слухачів до подібної творчої роботи. Або ж надихнути користуватися результатами цих творчих пошуків.

Січень 15, 19:30
Пройшло
День відкритих дверей в IT Sales Camp
Дата та час: Січень 16, 19:00
Місце проведення: iHUB, вулиця Хрещатик, 10
Ціна: безкоштовно

Працюєте менеджером з продажу у звичайній українській компанії? Думаєте, як збільшити свій прибуток? Хочете отримати нові знання про те, як продавати в IT? Чи може плануєте стати IT Sales Manager? Спеціально для менеджерів з продажу, котрі задумалися або вже хочуть піти працювати в IT-сферу, але не знають, як це зробити IT Sales Camp проводить «День відкритих дверей». На заході спікери дадуть відповіді на всі питання, пов'язані з Sales Manager в IT-сфері. Реєстрація тут.

Січень 16, 19:00
Пройшло
Лекція «Don't let Kafka be your reality»
Дата та час: Січень 16, 19:30
Місце проведення: Projector, вулиця Воздвиженська, 34А
Ціна: 150 грн

Про спікерок: Inna Makoterska — operations director в Aimbulance, раніше працювала на посаді account manager в Brainberry. Julia Zakharchenko — account director в VGNC. До цього account director в Aimbulance та proximity account manager в BBDO Ukraine. Експертки обговорять Kafka Management Style та пояснять, як не допустити його у свої проекти.

Січень 16, 19:30
Пройшло
Семінар Нові правила для ФОПів
Дата та час: Січень 17, 10:00
Ціна: 1299 грн

На семінарі експерти розкажуть про все, що вам потрібно знати про зміни до податкового кодексу 2018 року для ФОПів. Спеціалісти допоможуть розібратися з усіма нюансами, що стосуються Єдиного податку. Також на заході дадуть поради щодо організації роботи фрілансерів та сплати ними податків.

Січень 17, 10:00
Пройшло
Meetup «Свободу тестувальникам десктопу: впроваджуємо автотести»
Дата та час: Січень 18, 19:00
Ціна: безкоштовно

Запрошуємо всіх причетних до тестування і не тільки на офлайн-зустріч в рамках meetup «Free Desktop QA Engineers: implement automation testing». У кожного учасника буде можливість не тільки дізнатися корисну інформацію, а й виговоритися — поділитися особистим і запитати про наболіле. Спікер: Олександр Зінов'єв.

Січень 18, 19:00
Пройшло
Лекція «How to improve Mobile UI/UX»
Дата та час: Січень 19, 19:30
Місце проведення: MEAT Studies, вулиця Паньківська, 14
Ціна: 150-200 грн

Спікер Микола Апостол пройшов довгий шлях у світі дизайну. За 15 років працював з такими компаніями як: Xerox, Google, Megafon, Swisscom, XERO і EPAM. На лекції експерт розповість про те, як поліпшити мобільний додаток за допомогою анімації, розгляне кейси з минулої і нинішньої практики, а також тенденції дизайну для мобільних на найближче майбутнє та багато іншого.

Січень 19, 19:30
до зустрічі
у наступному дайджесті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: